Mekkora összeget igényelhetek online?

K&H Személyi kölcsönt 5 millió forintig, K&H Kiemelt Személyi kölcsönt 7 millió forintig igényelhetsz online.

További kérdés kategóriák

Ajánlott hitelek

Provident Havi Kölcsön

THM

30,2%

Futamidő

36 hó

Hitelösszeg

1.000.000 Ft - 2.000.000 Ft

Hirdetés

CIB Előrelépő Személyi Kölcsön

THM

10,17% - 24,72%

Futamidő

12 - 96 hó

Hitelösszeg

300.000 - 15.000.000 Ft

Hirdetés

Fapados Kölcsön

THM

16,06% - 27,70%

Futamidő

36 - 84 hó

Hitelösszeg

1.000.000 Ft - 10.000.000 Ft

Hirdetés

További blogbejegyzések

Kölcsön online, válogatott ajánlatokkal!

Kölcsön online, válogatott ajánlatokkal!

2019.08.14.

Ha kölcsönt szeretnél igényelni, akkor számos ajánlat közül választhatsz, így pedig könnyű belezavarodni a kínálatba. Még szerencse, hogy mi segítünk neked! Oldalunkon válogatott kölcsön ajánlatokat találsz, amelyeknek nincs semmilyen buktatója; Neked csak az a dolgod, hogy kiválaszd a számodra leginkább megfelelőt!

Tovább olvasom
Mire jó a hitelfedezeti biztosítás?

Mire jó a hitelfedezeti biztosítás?

2018.02.22.

A hitelfedezeti biztosítás terméket jellemzően lakáshitelek mellé szokták kötni, és akkor fizet, ha valami miatt nem tudjuk törleszteni a hitelünket.

Tovább olvasom
Széchenyi Kártya kamata 2026: drágább lehet a likviditási hitel július 15-től

Széchenyi Kártya kamata 2026: drágább lehet a likviditási hitel július 15-től

2026.06.19.

A Széchenyi Kártya Program likviditási célú hiteleinél fontos változás jön, amely sok kis- és középvállalkozás finanszírozását érintheti. Az új szerződéseknél a korábbi fix kamatszint helyett a 3 havi BUBOR-hoz kötött változó kamatozás kerül előtérbe. Ez nem jelenti azt, hogy a támogatott vállalkozói hitel eltűnik, de a cégeknek pontosabban kell számolniuk a kamatkockázattal és a havi pénzáramlással. A döntés különösen azoknak fontos, akik működési költségeket, készletet, bért vagy átmeneti pénzhiányt finanszíroznának Széchenyi Kártyával.

Tovább olvasom
Jelentős könnyítés jöhet a fiatal lakásvásárlóknak

Jelentős könnyítés jöhet a fiatal lakásvásárlóknak

2021.11.09.

A fiatal lakásvásárlóknak igyekszik segíteni a Magyar Nemzeti Bank (MNB) azzal, hogy lazítani tervez a hitelezési szabályokon, egészen pontosan a hitelfedezeti mutató korlátját emelné. Nem könnyű első lakáshoz jutni, az ingatlanárak gyors emelkedése ráadásul folyamatosan tovább nehezíti ezt a helyzetet.

Tovább olvasom