További blogbejegyzések
Pénzügyi szorongás, kapunyitási pánik és az első lakáshitel – beszélgetés Klinger Máriával
2025.10.14.Miért félünk a hiteltől, és hogyan dönthetünk higgadtan, amikor itt a 3%-os, államilag támogatott lakáshitel? Erről beszélgetünk Klinger Mária munka- és szervezetpszichológus, család- és rendszerszemléletű terapeuta, brief coachcsal, külön fókuszban a 2025 szeptemberétől elérhető kedvezményes konstrukció hatásaival.
Tovább olvasomNézzük meg, mekkora a különbség a THM plafonos hitelek között!
2020.09.26.Ha még nem hallottál volna a THM-plafonról, röviden összefoglalva az 5,75%-os THM-mel operáló személyi kölcsönökről van szó, amelyek esetében az adott naptári félév első napján érvényes jegybanki alapkamathoz képest lehet meghatározni a legfelső értéket. Nézzük meg a témát alaposabban!
Tovább olvasomSzemélyi kölcsön igénylése bankszámla nélkül
2021.08.24.Bankszámla nélkül is igényelhetsz személyi kölcsönt – mutatjuk a részleteket!
Tovább olvasomKötelező-e adóstárs a személyi kölcsön igényléshez?
2018.02.25.A személyi kölcsön egy szabad felhasználású, fedezet nélküli hitel, rugalmas, ám rövid futamidővel és viszonylag alacsony hitelösszeggel, tudjuk meg kell-e adóstárs az igényléshez.
Tovább olvasom



