Néhány hónapos cég kaphat hitelt?

Igen. A pénzintézeteknek azonban sok információra lesz szükségük a hitelbírálathoz, és ez kezdővállalkozásnál nem áll a rendelkezésre. Ilyenkor általában biztosítékot kérnek a kölcsön jóváhagyásához. Ez leggyakrabban ingatlanfedezet.

További kérdés kategóriák

Ajánlott hitelek

CIB Előrelépő Személyi Kölcsön

THM

10,17% - 24,72%

Futamidő

12 - 96 hó

Hitelösszeg

300.000 - 15.000.000 Ft

Hirdetés

MBH Személyi Kölcsön

THM

10,6% - 23,5%

Futamidő

12 - 96 hó

Hitelösszeg

500.000 Ft - 15.000.000 Ft

Hirdetés

Raiffeisen Személyi Kölcsön

THM

9,9% - 19,6%

Futamidő

36 - 84 hó

Hitelösszeg

300.000 Ft - 15.000.000 Ft

Hirdetés

További blogbejegyzések

CIB Otthon Start: 250 000 Ft jóváírás – részletek, pontos feltételek, példák és összehasonlítás

CIB Otthon Start: 250 000 Ft jóváírás – részletek, pontos feltételek, példák és összehasonlítás

2025.10.13.

2025. október 13. és december 31. között a CIB Bank az Otthon Start Kamattámogatott Hitel mellé egyszeri 250 000 Ft jóváírást kínál, ha a hitelkérelmet ezen időablakban hiánytalanul befogadják. A bank emellett a CIB ECO / ECO Plusz számlákra 0 Ft-os számlavezetést is ígér a futamidő végéig (legfeljebb a tartozás megszűnéséig). A cikkben a feltételeket konkrét dátumokkal és kitételekkel mutatjuk be, kiszámoljuk a jóváírás hatását különböző hitelösszegekre, és összevetjük más banki megoldásokkal.

Tovább olvasom
Egészségbiztosítás, mi változik 2020-ban!

Egészségbiztosítás, mi változik 2020-ban!

2020.07.14.

Az idei év számos változást hozott, amelyeket egyrészt a koronavírusnak köszönhetünk, másrészt annak, hogy a kormány folyamatosan alakítja át a törvényeket, és rendeleteket hoz a fejlődés érdekében. Ezek hatásosságáról nem nyitunk vitát, mint ahogy politikai állásfoglalást sem tervezünk, azonban úgy gondoljuk, érdemes tudnod róluk. Július 1.-től például változik az egészségbiztosítás is.

Tovább olvasom
Most kell lakást venni – vagy ez lenne a legnagyobb hiba? Podcast Movik Gabriella Ingatlan Coach-csal

Most kell lakást venni – vagy ez lenne a legnagyobb hiba? Podcast Movik Gabriella Ingatlan Coach-csal

2026.01.28.

A podcast epizódban Movik Gabriella Ingatlan Coach-csal végigvesszük, mi történik most a magyar ingatlanpiacon, és hogyan érdemes gondolkodni, ha vásárlás vagy befektetés előtt állsz. Őszintén beszélünk a hirdetési árak és a valós árak különbségéről, a négyzetméterár csapdájáról, a lokáció dilemmáiról (Budapest vs. vidék), és a 3%-os hitelhez kapcsolódó tanulságokról.

Tovább olvasom
Mikor szüneteltethető a Babaváró hitel?

Mikor szüneteltethető a Babaváró hitel?

2021.12.14.

A Babaváró hitel egy szabadon felhasználható kölcsön, aminek az igényléséhez jelzálogfedezetre sincs szükség. A Babaváró hitel előnyeit sokan ismerik, van azonban egy fontos és kedvező részlet, amivel sokan nincsenek tisztában. A Babaváró hitel fizetését ugyanis bizonyos esetekben felfüggeszthetjük. Annak jártunk utána, hogy mikor szüneteltethető a Babaváró hitel.

Tovább olvasom

További hírek a hirnavigator.hu támogatásával