További blogbejegyzések
Banki termékek 2026-ban: ezekkel a megoldásokkal járhatsz most igazán jól
2026.02.23.A banki termékek 2026-ban új egyensúlyi helyzetben működnek: a kamatok már nem extrém magasak, de a hitel továbbra sem olcsó. A lakáshitel- és személyi kölcsön piac élénkül, miközben a szabályozás és a banki kockázatkezelés továbbra is fegyelmezett marad. Megnézzük, milyen trendek látszanak, és hogyan érdemes most hitelt felvenni vagy refinanszírozni tudatos döntéssel.
Tovább olvasomA CSOK 2019 – mik az újdonságok?
2019.03.14.Az év eleje óta terjed a hír, hogy változik a CSOK, méghozzá nem kis mértékben, így Te is hallhattál már róla, a részleteivel azonban nem biztos, hogy tisztában vagy. Pedig érdemes alaposabban tájékozódni a témában, hiszen könnyen előfordulhat, hogy míg eddig nem sikerült államilag támogatottá válnod, most sikerülhet, és új otthonba költözhetsz a családoddal! Épp ezért készült ez a cikk, hogy bemutassuk Neked és a többi olvasónknak a CSOK 2019-es újításait!
Tovább olvasomHitelfelvétel adóstársként – lehetséges?
2020.11.12.Elsőre furcsa kérdésnek tűnhet, hogy lehetséges-e a hitelfelvétel adóstársként, hiszen az adóstárs azt jelenti, hogy résztvevő egy hitelügyletben, ám ha tovább visszük ezt a gondolatsort, akkor kerül elő az igazi értelme: vajon vehet-e fel hitelt az, aki egy másik ügyletben adóstársként szerepel? Ennek járunk utána az alábbi cikkben.
Tovább olvasomDemján Sándor Tőkeprogram: ezért lett a KKV-k új kedvence a tőkefinanszírozás – és mit üzen a hirtelen felfüggesztés?
2026.02.25.A Demján Sándor Tőkeprogram rövid idő alatt a hazai KKV-k egyik legnépszerűbb finanszírozási formájává vált, majd a hatalmas érdeklődés miatt felfüggesztették. A jelenség mögött a magas kamatkörnyezet, a banki szigor és a növekedési igény áll. A cikk bemutatja, mit jelent mindez a vállalkozások pénzügyi stratégiájában 2026-ban.
Tovább olvasom



