További blogbejegyzések
Minden településen lesz ATM: új korszak kezdődik a vidéki pénzügyi infrastruktúrában
2025.05.04.Az Országgyűlés elfogadta azt a törvényjavaslatot, amely előírja, hogy Magyarország minden településén legalább egy bankjegykiadó automata (ATM) működjön. Ez a döntés jelentős lépés a vidéki pénzügyi szolgáltatások elérhetőségének javítása felé, különösen a kisebb településeken élők számára.
Tovább olvasomA hiteligénylést befolyásolja a koronavírus
2020.04.07.A banki ügyeink intézésének nagy részére igaz az, hogy online is megoldható, hiszen az utalásokat eddig is lehetett mobilalkalmazáson, vagy netbankban intézni, és egy személyi kölcsön, hitelkártya, vagy egyéb hiteligénylés is megoldható volt eddig is az interneten keresztül. A lakáshitelek esetében azonban más a helyzet, hiszen rengetegszer kell személyesen befáradni a bankfiókba, mire folyósításra kerül az összeg. Lássuk, mi a teendő ebben az esetben most, a koronavírus-járvány idején, a hiteligénylést mennyire befolyásolja.
Tovább olvasomGyorskölcsön hétvégén: mire számíthatsz valójában?
2026.03.27.A gyorskölcsön hétvégén elsőre úgy hangzik, mint egy pénzügyi mentőöv: néhány kattintás, gyors bírálat, és már meg is érkezik a pénz. A valóság ennél árnyaltabb, mert a hétvégi igénylés, a hitelbírálat és a tényleges folyósítás nem ugyanazt jelenti. Ebben a cikkben azt nézzük meg, mire számíthatsz valóban, ha szombaton vagy vasárnap lenne sürgősen szükséged pénzre, és hol húzódik a határ a kényelmes online ügyintézés és a túl drága kapkodás között.
Tovább olvasomLakáshitel hosszú futamidőre – mikor jó választás?
2022.01.07.A lakáshitelek futamideje általában hosszú. A magas hitelösszeg miatt gyakran kénytelenek is vagyunk hosszabb futamidőt választani. A hosszabb futamidő viszont magasabb költségekkel jár. De mikor jó választás a lakáshitel hosszú futamidőre? Megnéztük.
Tovább olvasom



