Személyi kölcsönSzemélyi kölcsönHirdetés

MFB Krízis Hitel Plusz 2021 hitelprogram részletesen

2021.01.13.
Szerző: Expresszkolcson
Utoljára módosítva: 2021. január 13. 11:37

Az MFB Krízis Hitel Plusz hitelprogram létrehozásának célja a koronavírus okozta gazdasági problémák mérséklése. A részleteket alább olvashatod!

MFB Krízis Hitel Plusz 2021 hitelprogram részletesen

A koronavírus-járvány alaposan felforgatott mindent, így a gazdaságot is, ami számos vállalkozás esetében komoly problémákat, sőt, akár csődöt is okozott – az MFB Krízis Hitel Plusz program ennek ellensúlyozására jött létre. A hitelprogram célja a bajba jutott vállalkozások beruházásainak és fejlődésének elősegítése, és ezt egy szélesebb vállalkozói réteg számára is elérhetővé tette a Magyar Fejlesztési Bank.

Az MFB Krízis Hitel Plusz hitelprogram kondíciói

Az Krízis Hitel Plusz kedvező, maximum évi 2,5%-os kamattal igényelhető, a hitelösszeg minimum 1 millió, maximum 300 millió forint lehet, a futamidő a finanszírozás típusától függ, a törlesztés pedig havi esedékességű. Amennyiben a Krízis Hitel Pluszt beruházási, vagy hitelkiváltó hitelként igényeljük, akkor a futamidő minimum 1 év és 1 nap, maximum 10 év. Ha ingatlanfinanszírozási céllal, akkor maximum 15 év, forgóeszközhitelként pedig minimum 1 év és 1 nap, maximum 3 év lehet a futamidő. Lényeges, hogy a forgóeszköz- és a hitelkiváltó hitel esetén nincs szükség saját erőre, beruházási hitel esetén azonban 10%-ot a hiteligénylőnek kell finanszíroznia.

Nem csak bankoknál igényelhető

Amennyiben a választott bank elutasítja az MFB Krízis Hitel Plusz hitelprogram keretein belül beadott hitelkérelmet, akad egy másik megoldás is. A Magyar Fejlesztési Bank egy úgynevezett refinanszírozási kölcsönt kínál azoknak a pénzügyi vállalkozásoknak, amelyek közvetítőként szeretnének részt venni az MFB Krízis Hitel Plusz hitelprogramban. Ha egy vállalkozás kérelmét egy bank elutasítja, akkor akár ezen pénzügyi szolgáltató cégekhez is fordulhat, és beadhatja az igénylését a kölcsönre.

Meddig igényelhető az MFB Krízis Hitel Plusz?

Aki szeretne részt venni az MFB Krízis Hitel Plusz hitelprogramban, az 2021. június 30.-ig adhatja be az igénylését, a pénzügyi partnerek pedig április 30.-ig adhatnak be refinanszírozási kérelmet. Idő tehát még bőven van, nem szükséges kapkodni, így arra is van lehetőség, hogy minden ehhez hasonló hitelkonstrukciót összehasonlíthass oldalunkon – így biztosan a lehető legjobbat igényelheted!

Ajánlataink

Archívum

Ajánlott hitelek

MBH Személyi Kölcsön

THM

14,6% - 23,5%

Futamidő

12 - 84 hó

Hitelösszeg

500.000 Ft - 10.000.000 Ft

Hirdetés

Provident Sláger kölcsön

THM

14,9%

Futamidő

18 hó

Hitelösszeg

350.000 Ft - 700.000 Ft

Hirdetés

Fix Kamat személyi kölcsön

THM

14,41% - 21,77%

Futamidő

12 - 96 hó

Hitelösszeg

300.000 Ft - 12.000.000 Ft

Hirdetés

További blogbejegyzések

Milyen hitelt kaphatnak a kezdő vállalkozások?

Milyen hitelt kaphatnak a kezdő vállalkozások?

2020.11.18.

A pénzintézetek általában két lezárt üzleti évet kérnek ahhoz, hogy hitelt adjanak egy cégnek. Jogosan merül fel a kérdés: mennyit és hogyan kaphatnak a kezdő vállalkozások? Blogbejegyzésünkben erre keressük a választ.

Tovább olvasom
Már igényelhető a Széchenyi Lízing GO!

Már igényelhető a Széchenyi Lízing GO!

2021.09.06.

2021. szeptember első napjától elérhető a Széchenyi Lízing GO!. A hitelek mellett a Széchenyi Kártya Program mostantól egy teljesen új termékkel, egy lízingkonstrukcióval is segíti a vállalkozásokat. A konstrukció KAVOSZ Zrt által gondozott, és a KAVOSZ Zrt-n keresztül érhető el. Mutatjuk, hogyan.

Tovább olvasom
Milyen feltételekkel igényelhetők a Széchenyi MAX+ hitelek?

Milyen feltételekkel igényelhetők a Széchenyi MAX+ hitelek?

2023.06.16.

A Széchenyi MAX+ hitelek a kis és középvállalkozások kedvezményes konstrukciói. Állami támogatással lehet fejleszteni és működni. Mutatjuk, részletesen, az elérhető Széchenyi MAX+ konstrukciókat.

Tovább olvasom
Állami kamattámogatott vállalkozói hitelek részletesen!

Állami kamattámogatott vállalkozói hitelek részletesen!

2021.01.09.

A pandémia okozta krízishelyzet előtérbe helyezte a válságkezelési stratégiák horderejét, amire természetesen a pénzügyi intézmények is gyorsan reagáltak, és lendületesen segítő jobbot nyújtottak a leginkább érintett vállalkozói szférának, lehetőséget teremtve ezzel a túlélésre vagy akár a fejlesztésre, korszerűsítésre is. Nézzünk szét a pénzintézeti börzén, milyen államilag kamattámogatott vállalkozói hitelek állnak a rendelkezésünkre! A dekonjunktúra kezelésére […]

Tovább olvasom