További blogbejegyzések
Köthetünk másra életbiztosítást?
2021.08.27.Köthetsz-e másra életbiztosítást? Röviden: nem. Hogy miért nem, és hogy hogyan tudod megkerülni ezt a szabályt, az alábbiakból kiderül!
Tovább olvasomBabaváró kölcsönnél nem születik gyermekem. Mi történik?
2019.11.18.A babaváró kölcsön számos kérdést felvet, és ezek közül sok el is jut hozzánk, és ezeket többnyire személyesen meg is válaszoljuk, ám vannak olyanok is, amik rendszeresen felbukkannak; az ilyenekből (is) születnek cikkeink. Ilyen például az is, hogy mi történik, ha babaváró kölcsönnél nem születik gyermek.
Tovább olvasomÉpítkezés CSOK Pluszból: ismerd meg a legfontosabb feltételeket
2024.01.05.A CSOK Plusz 2024-től segíti a családokat új ingatlanhoz jutni. Új ingatlan esetén azonban nem csak vásárlásra kell gondolni. Építkezhetünk is. Utánajártunk, hogy miért érdemes CSOK Plusz segítségével építkezni, és megmutatjuk a legfontosabb részleteket is.
Tovább olvasomMire használható az MFB Krízis Hitel Plusz?
2021.01.05.A konstrukciója célja tehát, hogy egyetlen magyar vállalkozás se maradjon egyedül, bárki cégmérettől és hitelösszegtől függetlenül hozzájuthasson egy kedvező, fix kamatozású kríziskölcsönhöz. Nézzük végig, hogy pontosan mire is használható az MFB Krízis Hitel Plusz!
Tovább olvasom



