További blogbejegyzések
A második hullám alatt hogy intézzem a hitelfelvételt?
2020.10.13.Lehetett rá számítani, hogy ősszel megérkezik a koronavírus-járvány második hulláma, ezért a legtöbbeket nem érte felkészületlenül, hogy ismét alapjaiban változik meg az életünk. A hitelfelvétel alapvetően nem változott meg, vagyis nagyjából ugyanazokat a szabályokat kell betartani, mint a tavaszi, első veszélyhelyzet idején.
Tovább olvasomIsmerd meg, hogyan működik a Babakötvény!
2023.09.12.A Babakötvényről mindenki hallott már, de részleteiben kevesen ismerik. Ez a befektetési lehetőség pedig számtalan előnnyel rendelkezik. Ha valaki szeretne befektetni azért, hogy a gyermeke jövőjét biztosítsa, ez a megoldás kiemelkedően jó lehet. Utánajártunk, hogy miért jó befektetés a Babakötvény.
Tovább olvasom5 tipp első lakás vásárlásához
2021.03.03.Az első lakásodat vásárolnád meg a közeljövőben? Fogadd meg tanácsainkat, és egyszerűbb lesz minden!
Tovább olvasomMár igényelhető a Széchenyi Lízing GO!
2021.09.06.2021. szeptember első napjától elérhető a Széchenyi Lízing GO!. A hitelek mellett a Széchenyi Kártya Program mostantól egy teljesen új termékkel, egy lízingkonstrukcióval is segíti a vállalkozásokat. A konstrukció KAVOSZ Zrt által gondozott, és a KAVOSZ Zrt-n keresztül érhető el. Mutatjuk, hogyan.
Tovább olvasom