További blogbejegyzések
A hitelmoratórium folytatódik
2020.09.21.A hitelmoratórium bevezetése a koronavírus-járvány miatt elrendelt veszélyhelyzetben a gazdaságvédelmi intézkedések egyike volt tavasszal, mely az év végével ért volna véget.
Tovább olvasomOtthon Start előtt állsz? Ezek a rejtett kizáró okok dönthetik el, kapsz-e támogatott hitelt
2026.07.13.Az Otthon Start támogatott kamata csak akkor jelent valódi előnyt, ha az igénylő a jogszabályi és banki szűrőkön egyaránt átmegy. A jogosultságot a tulajdoni múlt, a TB-jogviszony, a KHR-státusz, az önerő eredete és az ingatlan fedezeti értéke is befolyásolhatja.
Tovább olvasomLegkedvezőbb hitel
2020.05.07.Sokan teszik fel nekünk a kérdést, hogy melyik a legkedvezőbb hitel, de erre nincs egyértelmű válasz, hiszen mindenkinek mások az igényei, és hitelekből is számtalanfélét kínálnak a pénzintézetek. Ennek ellenére most megpróbálkozunk azzal, hogy könnyebbé tegyük a számodra a legkedvezőbb hitel megtalálását.
Tovább olvasomGyorshitel igénylése, feltételei és az összehasonlítható ajánlatok
2017.02.23.Gyorshitel igénylése nagyon egyszerű, amennyiben a kért hitelösszeghez mérten megfelelő jövedelemmel rendelkezünk. Többféle módon is benyújthatjuk a bank felé. Gyorshitel 1M Ft-ig ingatlanfedezet nélkül igényelhető.
Tovább olvasom



