További blogbejegyzések
Banki ügyintézés – ha el akarod kerülni a koronavírust
2020.04.21.A fertőzésveszély az élet minden területén, így a banki ügyintézés során is valós kockázatot jelent, ezért ahol csak lehetséges, törekedni kell annak csökkentésére. Szerencsére vannak lehetőségek, amelyekkel el lehet kerülni a másokkal való érintkezést, és ezzel a vírus terjedését is akadályozhatjuk.
Tovább olvasom2026-tól több nettó jár a kétgyermekes anyáknak: 7 lépés, amivel a plusz pénz nem folyik el – és a hiteled is könnyebb lehet
2026.01.05.2026-tól sok kétgyermekes, 40 év alatti édesanyánál érezhetően megugorhat a havi nettó, mert kevesebb levonás marad a bérből. A kérdés nem az, hogy „mire költsük el”, hanem hogy hogyan lehet belőle biztonság, kisebb hitelteher és nagyobb családi mozgástér úgy, hogy a plusz ne olvadjon el észrevétlenül. Ebben a cikkben olyan, gyakorlatban működő lépéseket kapsz, amelyek segítenek: hogyan jelenjen meg a többlet már a fizetésben, hogyan érdemes a családi kedvezményeket összehangolni, és milyen sorrendben éri meg a plusz pénzt elosztani.
Tovább olvasomAutót részletre, bank nélkül?
2019.03.26.Autót részletre, de bank nélkül? Nos, ha nem is abban a formában, ahogy elsőre gondolnád, de lehetséges! Mi úgy értettük, hogy nem kell emiatt bankba menned, hiszen van más megoldás is, hogy pénzhez juss, és megvásárolhasd azt az autót, amelyikre szükséged van!
Tovább olvasomHa megtetszik valami, megengedhetem magamnak
2020.09.21.A hitelkártya belföldön és külföldön egyaránt a szabadság élményét nyújthatja, s ha pénzügyileg tudatosan élünk, akár a takarékosság eszköze is lehet.
Tovább olvasom



