További blogbejegyzések
Olcsóbb a babaváró hitel, mint a személyi kölcsön?
2020.05.15.Valójában nem az a kérdés, hogy olcsóbb-e a babaváró hitel, mint a személyi kölcsön, vagy bármely más hitelkonstrukció, hanem az, hogy mennyivel, hiszen, ha minden feltételt teljesítesz, és a kormány, illetve a bankok által támasztott elvárásokat tudod teljesíteni, akkor ezzel jársz a legjobban.
Tovább olvasomTöbb otthonteremtési támogatás véget érhet idén
2022.03.14.Az elmúlt időszakban tekintélyesre duzzadt magyar otthonteremtési támogatás módjainak sorából több is az utolsó évét élheti 2022-ben. Lássuk, melyek azok a konstrukciók, amelyeket ez év végéig lehet igényelni!
Tovább olvasomMelyik a legnépszerűbb családtámogatási forma jelenleg?
2021.09.22.A kormány Otthonteremési programja a gyereket tervező családoknak nyújt segítséget ingatlanvásárláshoz. Az igénylők többsége nem vágott volna bele ingatlanvásárlásba az Otthonteremtési támogatás nélkül. A családok támogatásának más formái is léteznek. Megnéztük, hogy melyek ezek, és hogy ezek közül jelenleg melyik a legnépszerűbb.
Tovább olvasomTízmillió forintos kamatmentes hitelhez juthatnak a vállalkozások!
2021.03.10.Egy éve élünk egy fenekestül felfordult világban, ahol a maszkviselés, a kézfertőtlenítő és a távolságtartás a mindennapjaink szerves részévé vált a koronavírus-járvány miatt. A szükségszerűen bevezetett korlátozások miatt rengeteg, főleg kis- és középvállalkozás került nehéz helyzetbe. Most mégis pislákol a remény lángja: a kormány bejelentése alapján kamatmentes hitelhez juthatnak a vállalkozások.
Tovább olvasom



