További blogbejegyzések
Személyi kölcsön autóvásárlásra, jó ötlet e?
2017.10.16.Most készülsz életed első autójának megvásárlására, netalán lecserélnéd a régit? Ha nem teheted meg, hogy a teljes vételárat készpénzben fizesd ki, és a bankszámládon sincsen tartalék, jó ötlet lehet a személyi kölcsön.
Tovább olvasomHasznos tanácsok a hitelfelvételhez
2020.12.16.Hasznos tanácsokra lenne szükséged a hitelfelvételhez? az alábbiakban adunk párat, amelyeket érdemes megfogadnod!
Tovább olvasomFix törlesztőrészletű, vagy változó kamatozású piaci hitelt érdemes felvenni?
2019.04.28.Amikor jelzáloghitelt akarunk felvenni, akkor két lehetőségünk van: a fix törlesztőrészletű és a változó kamatozású kölcsönök.
Tovább olvasomNövekedett a kötelező gépjármű-felelősségbiztosításának átlagos éves díja
2024.12.19.Az elmúlt években a kötelező gépjármű-felelősségbiztosítás (KGFB) díjszabásában jelentős változások történtek Magyarországon. A Magyar Nemzeti Bank (MNB) 2024-es kimutatása szerint a KGFB átlagos éves díja a kárráfordítások növekedését meghaladó ütemben emelkedett. Ez a tendencia felveti a kérdést, hogy a díjnövekedés milyen tényezőkre vezethető vissza, és milyen hatással lehet a biztosítási piacra és a gépjármű-tulajdonosokra.
Tovább olvasom



