További blogbejegyzések
Fellendülőben a lakáspiac az ingatlanközvetítő hálózat szerint
2021.09.07.Az ingatlanközvetítő hálózat felmérései alapján a lakáspiac – és különösen az új építésű lakások piaca – fellendült az idei év első felében.
Tovább olvasomFontos tudnivalók a vállalkozói számla kiválasztásához
2022.06.24.A vállalkozói számla kiválasztásakor érdemes figyelembe venni néhány szempontot; ezeket olvashatod el alábbi cikkünkben.
Tovább olvasomHa megtetszik valami, megengedhetem magamnak
2020.09.21.A hitelkártya belföldön és külföldön egyaránt a szabadság élményét nyújthatja, s ha pénzügyileg tudatosan élünk, akár a takarékosság eszköze is lehet.
Tovább olvasomLakáshitel vagy albérlet? – Szakértő segít a jó döntésben
2025.07.22.Borbély-Tóth Zsuzsa, a BankSelect Kft. vezető hitelszakértője segít eligazodni a lakáshitel és albérlet közötti döntésben, és bemutatja a 2025 szeptemberétől elérhető 3%-os kedvezményes lakáshitelt. Ha tudatos döntést szeretnél hozni, ezt a beszélgetést ne hagyd ki!
Tovább olvasom



