Milyen kamattal igényelhetek Trive Bank személyi kölcsönt?

A Trive személyi kölcsön kamatai a hitelfelvevő jövedelmi helyzetétől és a kölcsön összegétől függően sem változnak. A kamatozás fix.

További kérdés kategóriák

Ajánlott hitelek

CIB Előrelépő Személyi Kölcsön

THM

10,17% - 24,72%

Futamidő

12 - 96 hó

Hitelösszeg

300.000 - 15.000.000 Ft

Hirdetés

MBH Személyi Kölcsön

THM

10,6% - 23,5%

Futamidő

12 - 84 hó

Hitelösszeg

500.000 Ft - 15.000.000 Ft

Hirdetés

Raiffeisen Személyi Kölcsön

THM

9,9% - 19,6%

Futamidő

36 - 84 hó

Hitelösszeg

300.000 Ft - 15.000.000 Ft

Hirdetés

További blogbejegyzések

Lakáshitel előtörlesztése – mikor éri meg?

Lakáshitel előtörlesztése – mikor éri meg?

2025.08.08.

A lakáshitel előtörlesztése azt jelenti, hogy a szerződéses ütemezésen felül, egy összegben visszafizetünk a fennálló tőketartozásból. Ezzel csökkenhet a futamidő, a havi törlesztőrészlet, vagy akár mindkettő – a banki szabályozástól és az ügyfél választásától függően. Az előtörlesztés történhet saját forrásból vagy egy másik hitelből (pl. hitelkiváltással), de mindkét eset eltérő költségvonzattal járhat.

Tovább olvasom
5 fontos dolog, amit még nem tudtál a gyorskölcsönről

5 fontos dolog, amit még nem tudtál a gyorskölcsönről

2025.05.15.

A gyorskölcsön gyors segítséget nyújthat, de magasabb költségei, rejtett buktatói és a lehetséges adósságspirál miatt tudatosságot igényel. Cikkünkben öt fontos szempontot mutatunk be, amit sokan figyelmen kívül hagynak.

Tovább olvasom
5 dolog, amire figyelj, ha személyi kölcsönt veszel fel!

5 dolog, amire figyelj, ha személyi kölcsönt veszel fel!

2022.08.12.

Ha személyi kölcsönt veszel fel, akad néhány tényező, amelyekkel jobb tisztában lenned, hogy a lehető legjobbat hozhasd ki a helyzetből.

Tovább olvasom
Külföldön dolgozók is igénybe vehetik az otthonfelújítási támogatást?

Külföldön dolgozók is igénybe vehetik az otthonfelújítási támogatást?

2021.05.19.

Ha a kalandvágy vagy a könnyebbnek hitt élet miatt elszakadtunk a szülőföldtől, és kis hazánkon kívül találtunk munkát, de szeretnénk felújítani az itthon enyészetnek indult ingatlanunkat, akkor kérhetünk-e támogatást rá az államtól? Csak az életvitelszerűen itthon élők, vagy a külföldön dolgozók is igénybe vehetik a felkínált lehetőségeket?

Tovább olvasom

További hírek a hirnavigator.hu támogatásával