További blogbejegyzések
Kedvezményes személyi kölcsön, 5,9% THM – jobb, mint a jelzáloghitel!
2020.05.28.Kedvezményes személyi kölcsönöket eddig is lehetett találni, ám ezek vagy csak bizonyos feltételek teljesítése esetén voltak elérhetőek, vagy megmaradtak a 7%-os THM érték fölött. A koronavírus-járvány azonban az életünk szinte minden szegmensét, így a hitelpiacot is alaposan felforgatta, és a kormányzatnak meg kellett tennie bizonyos lépéseket, amelyek szükségesek voltak ahhoz, hogy a válság elvonulásáig legalább nagyjából meg lehessen őrizni nem csak a lakosság egészségét, de a gazdaság viszonylagos stabilitását is.
Tovább olvasomMegszűnik az áfamentesség – mit kell tudni, ha külföldről rendelnénk?
2021.05.26.Megszűnik az áfamentesség, azaz vége az ingyenes, EU-n kívülről érkező rendeléseknek – mutatjuk az ügy részleteit!
Tovább olvasom5 gyakori tévhit a személyi kölcsönről
2021.05.11.Tévhitek a személyi kölcsönökkel kapcsolatban is közkézen forognak, de ez nem újdonság, hiszen minden mással is ugyanez a helyzet. Az alábbiakban sorra vesszük az öt leggyakrabban előfordulót.
Tovább olvasomHitelkérelem elutasításának leggyakoribb okai
2020.12.20.A hitelkérelem elutasításának számtalan oka lehet, és ezek egy része a bank „titka” marad; mi most összegyűjtöttük a leggyakoribbakat.
Tovább olvasom



