További blogbejegyzések
Olcsóbb a babaváró hitel, mint a személyi kölcsön?
2020.05.15.Valójában nem az a kérdés, hogy olcsóbb-e a babaváró hitel, mint a személyi kölcsön, vagy bármely más hitelkonstrukció, hanem az, hogy mennyivel, hiszen, ha minden feltételt teljesítesz, és a kormány, illetve a bankok által támasztott elvárásokat tudod teljesíteni, akkor ezzel jársz a legjobban.
Tovább olvasomLakáshitel vagy albérlet? – Szakértő segít a jó döntésben
2025.07.22.Borbély-Tóth Zsuzsa, a BankSelect Kft. vezető hitelszakértője segít eligazodni a lakáshitel és albérlet közötti döntésben, és bemutatja a 2025 szeptemberétől elérhető 3%-os kedvezményes lakáshitelt. Ha tudatos döntést szeretnél hozni, ezt a beszélgetést ne hagyd ki!
Tovább olvasomMit tehetünk a poggyászkár ellen?
2022.08.23.A poggyászkár elkerülhető, de arra az esetre is létezik megoldás, ha mégis bekövetkezik – mutatjuk, mit kell tudnod róla!
Tovább olvasom5 ok, amiért érdemes életbiztosítást kötni
2025.02.06.Az életbiztosítás olyan pénzügyi védőháló, amely biztonságot nyújt a szeretteidnek és a saját jövődnek is. Az alábbiakban öt fontos okot mutatunk be, amelyek miatt érdemes fontolóra venni az életbiztosítás megkötését.
Tovább olvasom



