További blogbejegyzések
Mire jó a hitelfedezeti biztosítás?
2018.02.22.A hitelfedezeti biztosítás terméket jellemzően lakáshitelek mellé szokták kötni, és akkor fizet, ha valami miatt nem tudjuk törleszteni a hitelünket.
Tovább olvasomOtthon Start hitel 3%-os kamattal – részletes útmutató és szakértői tippek
2025.08.12.Az Otthon Start hitel egy új, kedvezményes konstrukció, amely 3%-os fix kamattal segíti az első lakást vásárlókat. A videóban szakértő vendégünk, Árva András – otthonteremtési termékekkel foglalkozó szakember – mutatja be a program részleteit és gyakorlati tudnivalóit.
Tovább olvasomDecembertől kedvezőbb konstrukcióban érhető el a babaváró kölcsön!
2019.12.22.A babaváró hitel már új korában sem volt rossz konstrukció, nem véletlenül tett szert igen hamar komoly népszerűségre. Viszont decembertől kedvezőbb lett, bár ennek előnyét csak azok „élvezhetik”, akiknek nem születik gyermekük a megszabott öt éven belül.
Tovább olvasomBabaváró kölcsönnél nem születik gyermekem. Mi történik?
2019.11.18.A babaváró kölcsön számos kérdést felvet, és ezek közül sok el is jut hozzánk, és ezeket többnyire személyesen meg is válaszoljuk, ám vannak olyanok is, amik rendszeresen felbukkannak; az ilyenekből (is) születnek cikkeink. Ilyen például az is, hogy mi történik, ha babaváró kölcsönnél nem születik gyermek.
Tovább olvasom



