Mennyi ideig tart az elbírálás a lakásfelújítási támogatásnál?

A Magyar Államkincstár az igényléseket beérkezésüket követően sorrendben bírálja el, 30 napon belül. Ha a kérelem elfogadásra kerül, öt napon belül folyósítják az összeget a megadott számlaszámra.

További kérdés kategóriák

Ajánlott hitelek

Extra25 kölcsön

THM

9,4%

Futamidő

25 hó

Hitelösszeg

450.000 Ft -1.300.000 Ft

Hirdetés

CIB Előrelépő Személyi Kölcsön

THM

10,17% - 24,72%

Futamidő

12 - 96 hó

Hitelösszeg

300.000 - 15.000.000 Ft

Hirdetés

Fapados Kölcsön

THM

16,06% - 27,70%

Futamidő

36 - 84 hó

Hitelösszeg

1.000.000 Ft - 10.000.000 Ft

Hirdetés

További blogbejegyzések

KHR (BAR) listásként, vehetek fel hitelt?

KHR (BAR) listásként, vehetek fel hitelt?

2017.12.19.

A KHR, a hazai pénzügyi szolgáltatást nyújtó intézmények által közösen fenntartott információs rendszer és adatbázis, amely az adatkezelést elektronikus eszközökkel, automatizáltan végzi.

Tovább olvasom
Sberbank személyi kölcsön verhetetlen kamatokkal!

Sberbank személyi kölcsön verhetetlen kamatokkal!

2018.11.11.

Ugyan a Sberbank még nem az egyik legnevesebb szereplője a magarországi pénzügyi életnek, de egyre többször hallhatunk róla. Olyan akciókkal és hiteltermékekkel hívja föl magára a figyelmet, amik mellett nem lehet szó nélkül elmenni.

Tovább olvasom
Változás jöhet a CSOK Plusz feltételeiben

Változás jöhet a CSOK Plusz feltételeiben

2025.01.02.

A Családi Otthonteremtési Kedvezmény (CSOK) az egyik legnépszerűbb állami támogatási forma volt Magyarországon, amely sok család számára tette könnyebbé az otthonteremtést. A CSOK Plusz, a program kiegészített változata, még nagyobb lehetőségeket kínál azoknak a családoknak, akik a jövőjüket szeretnék megalapozni. 2025-ben jelentős változások léphetnek életbe a támogatás feltételeiben, amelyek tovább szélesítik az igénylési lehetőségeket, és növelik a program rugalmasságát. Mutatjuk a részleteket.

Tovább olvasom
A hitelfelvétel egyszerű, de hamarosan indul az ünnepi szezon!

A hitelfelvétel egyszerű, de hamarosan indul az ünnepi szezon!

2018.11.02.

Tudjuk, hogy még csak ősz van, de már benne járunk, és alig van némi idő hátra karácsonyig. Sokan az utolsó pillanatra hagyják az ajándékok megvásárlását és az ezzel kapcsolatos dolgokat. A korábbi évek tapasztalatából tudhatnák, hogy mindenki más is ezt teszi, és emiatt tömeg és lökdösődés tapasztalható mindenhol.

Tovább olvasom

További hírek a hirnavigator.hu támogatásával