Meddig számít egy vállalkozás kezdő vagy induló vállalkozásnak?

A kezdő vagy induló vállalkozások kategóriájába azokat a cégeket sorolják, amik még nem rendelkeznek két teljes, lezárt üzleti évvel. Egy lezárt üzleti év után már könnyebben adnak hitelt a pénzintézetek, és az egy lezárt üzleti évvel sem rendelkező vállalkozásoknak is vannak lehetőségeik.

További kérdés kategóriák

Ajánlott hitelek

CIB Előrelépő Személyi Kölcsön

THM

10,17% - 24,72%

Futamidő

12 - 96 hó

Hitelösszeg

300.000 - 15.000.000 Ft

Hirdetés

MBH Személyi Kölcsön

THM

10,6% - 23,5%

Futamidő

12 - 84 hó

Hitelösszeg

500.000 Ft - 15.000.000 Ft

Hirdetés

Raiffeisen Személyi Kölcsön

THM

9,9% - 19,6%

Futamidő

36 - 84 hó

Hitelösszeg

300.000 Ft - 15.000.000 Ft

Hirdetés

További blogbejegyzések

Így kaphatnak lakáshitelt a KATA-sok

Így kaphatnak lakáshitelt a KATA-sok

2022.09.06.

Lakáshitelt KATA adózóként felvenni nem egyszerű, épp ellenkezőleg, ám nem is megoldhatatlan – mutatjuk a részleteket!

Tovább olvasom
Mennyi lesz a KATÁS vállalkozók nyugdíja?

Mennyi lesz a KATÁS vállalkozók nyugdíja?

2020.10.07.

A KATÁS egyéni vállalkozás egy rendkívül egyszerű vállalkozói konstrukció, amely segítségével gyorsan tudunk hasznot termelni, mindezt úgy, hogy az adókötelezettségeink egy fix havi 50.000 Ft-os, vagy 75.000 Ft-os befizetéssel teljesülhetnek hónapról-hónapra.

Tovább olvasom
Banki hitelek online összehasonlítva

Banki hitelek online összehasonlítva

2019.03.25.

Nemrég feltették nekünk a kérdést, hogy miért is jó a banki hiteleket online összehasonlítani. Hirtelen nem is tudtunk rá válaszolni, annyira meglepő volt, hiszen az okok nyilvánvalóak. Ha téged is érdekel a válasz, olvass tovább, mert kifejtjük!

Tovább olvasom
Milliókat is bukhatunk a lakástámogatásokon, ha nem születik gyermek

Milliókat is bukhatunk a lakástámogatásokon, ha nem születik gyermek

2021.11.22.

Ha nem születik gyermek, nem tartjuk be az adott támogatás fő feltételét, ennek pedig következményei is vannak. Pénztárcánk bánhatja a hiányosságot, sőt akár komoly anyagi gondba is kerülhetünk. Vajon a jövőben nagyobb válságot is okozhat ez a helyzet?

Tovább olvasom

További hírek a hirnavigator.hu támogatásával