További blogbejegyzések
Milyen irányba mozdulhatnak a lakásárak 2023-ban?
2022.08.01.A lakásárak 2023-ban vajon tovább emelkednek, vagy elindul végre a csökkenés? Az alábbi cikkben erre keressük a választ.
Tovább olvasomVállalkozás hullámvölgyek nélkül: hogyan tervezz jól már az elején? – Podcast Barabás Tamással
2025.11.14.A vállalkozásindítás izgalmas, de tele van pénzügyi és működési buktatókkal. Ebben a podcastben Barabás Tamás, a VOSZ társelnöke mutatja meg, hogyan építhetsz tudatos tervezéssel, jól átgondolt finanszírozással és kezelhető kockázatokkal stabilan működő céget már az első naptól, hogy ne a hullámvölgyek irányítsák a vállalkozásod jövőjét.
Tovább olvasomBabakötvény: a jövő biztonságos megalapozása
2025.03.12.A pénzügyi tudatosság egyre fontosabb szerepet kap a családok életében, különösen a gyermekek jövőjének biztosítása szempontjából. A magyar állam által biztosított Babakötvény egy olyan speciális megtakarítási forma, amelyet kifejezetten gyermekek részére hoztak létre, hogy segítse őket a jövőbeni anyagi kihívások kezelésében. Szakértőink most bemutatják, mi az a Babakötvény, milyen előnyei vannak, hogyan működik, és mennyi pénzt lehet vele megtakarítani.
Tovább olvasomHogyan alakultak a lakáshitelek 2022-ben?
2023.01.18.A lakáshitelek 2022-ben hatalmas változásokon mentek át – az alábbiakban ezeket vesszük sorra, és megpróbáljuk megtippelni, mit hoz 2023.
Tovább olvasom



