Lehet több hitelkártyám is?

Igen. Amennyiben a bank a hitelbírálat során hitelképesnek talál egy ügyfelet, annak akár több hitelkártyája is lehet. A hitelbírálatnál azonban figyelembe veszik azt, hogy már rendelkezünk hitelkerettel.

További kérdés kategóriák

Ajánlott hitelek

Provident Havi Kölcsön

THM

30,2%

Futamidő

36 hó

Hitelösszeg

1.000.000 Ft - 2.000.000 Ft

Hirdetés

CIB Előrelépő Személyi Kölcsön

THM

10,17% - 24,72%

Futamidő

12 - 96 hó

Hitelösszeg

300.000 - 15.000.000 Ft

Hirdetés

Fapados Kölcsön

THM

16,06% - 27,70%

Futamidő

36 - 84 hó

Hitelösszeg

1.000.000 Ft - 10.000.000 Ft

Hirdetés

További blogbejegyzések

Revolut kártya igénylési menete és információ

Revolut kártya igénylési menete és információ

2019.11.28.

Ha még nem hallottál a Revolut kártyáról, akkor itt az ideje megismerkedned vele, mert számos előnnyel rendelkezik, és könnyen meglehet, hogy pont ezekre lenne szükséged. Lássuk, mi is ez pontosan, mik az előnyei és hogyan tudod igényelni!

Tovább olvasom
Milyen szabad felhasználású hitelek közül választhatunk?

Milyen szabad felhasználású hitelek közül választhatunk?

2022.07.29.

Milyen szabad felhasználású hitelek érhetőek el a hitelpiacon, és melyik miért jobb a másiknál? Az alábbiakból megtudhatod!

Tovább olvasom
Hogyan működik a központi hitelinformációs rendszer?

Hogyan működik a központi hitelinformációs rendszer?

2025.09.15.

A központi hitelinformációs rendszer (KHR) minden magyar bank és pénzügyi intézmény által használt adatbázis, amely a hitelmúltadatokat gyűjti és kezeli. A cikk bemutatja, hogyan épül fel a rendszer, miként hat a hiteligénylésedre, milyen gyakorlati példákon keresztül érthető meg a működése, és milyen különbségek vannak más országokban működő hitelinformációs megoldásokhoz képest.

Tovább olvasom
Mit érdemes tudni az értékbecslésről?

Mit érdemes tudni az értékbecslésről?

2021.09.10.

Az értékbecslés a jelzáloghitelek felvételének kulcsmomentuma, hiszen alapvetően ez határozza meg a hitel összegét. Lássuk, mit érdemes még tudni róla!

Tovább olvasom