További blogbejegyzések
Az új otthonfelújítási program részletesen
2020.12.14.Az új otthonfelújítási programról szóló kormányrendelet végre megjelent a Magyar Közlönyben, a részleteit pedig alább olvashatod!
Tovább olvasomFertőzésveszélyt csökkentenéd? Intézd otthonról banki ügyeidet!
2020.04.04.A koronavírus fertőzés ijesztő terjedése és a mindennapi életre való komoly hatása természetesen a pénzügyi szektorban is érezhető. Érdemes áttekinteni, hogy ebben az új helyzetben hogyan intézzük banki ügyeinket, hogy a fertőzésveszélyt csökkentsük.
Tovább olvasomHitel fedezet nélkül? Egyszerűen személyi kölcsön!
2018.12.14.Nem mindenkinek van lehetősége fedezetet bevonni egy hitelügyletbe, hiszen az többnyire ingatlan, az ország lakosságának nagy része pedig albérletben él. Nekik is szükségük lehet azonban hitelre, és ebben az esetben jó eséllyel egy személyi kölcsön mellett fognak dönteni.
Tovább olvasomLakáshitel hosszú futamidőre – mikor jó választás?
2022.01.07.A lakáshitelek futamideje általában hosszú. A magas hitelösszeg miatt gyakran kénytelenek is vagyunk hosszabb futamidőt választani. A hosszabb futamidő viszont magasabb költségekkel jár. De mikor jó választás a lakáshitel hosszú futamidőre? Megnéztük.
Tovább olvasom



