További blogbejegyzések
Lakáshitel vagy albérlet? – Szakértő segít a jó döntésben
2025.07.22.Borbély-Tóth Zsuzsa, a BankSelect Kft. vezető hitelszakértője segít eligazodni a lakáshitel és albérlet közötti döntésben, és bemutatja a 2025 szeptemberétől elérhető 3%-os kedvezményes lakáshitelt. Ha tudatos döntést szeretnél hozni, ezt a beszélgetést ne hagyd ki!
Tovább olvasomJövőre is marad a CSOK és a Babaváró hitel
2022.10.11.Marad a CSOK és a Babaváró hitel az igényelhető támogatások között a 2023-as évben is – közölték a remek hírt a Facebookon.
Tovább olvasomDigitális bankolás és kiberbiztonság Frész Ferenc kiberbiztonsági szakértővel
2025.08.19.A digitális pénzügyek korában a netbank kényelmét nem elég élvezni – okosan is kell használni. Jelen podcastunkban Frész Ferenc kiberbiztonsági szakértővel beszélgetünk arról, hogyan épült fel a digitális bankolás rendszere, melyek a legnagyobb kiberfenyegetések 2025-ben, és milyen tudatos lépésekkel óvhatod legjobban a pénzedet. Hasznos tippek vállalkozóknak és magánszemélyeknek egyaránt.
Tovább olvasomHogyan fizethetünk Google Pay-el 2023-ban?
2023.08.31.A Google Pay igazán kényelmes. A Google Pay igazán modern. A Google Pay igazán biztonságos. De mi az a Google Pay? Mindent a Google Pay-ről, röviden.
Tovább olvasom



