További blogbejegyzések
Jön a drágulás, ekkortól emelik a bankok szolgáltatásaik díját
2025.01.27.2025 januárjától jelentős változások lépnek életbe a magyar banki szolgáltatások díjszabásában, mivel a pénzintézetek megkezdik a megnövekedett tranzakciós illetékek áthárítását a lakossági ügyfelekre.
Tovább olvasomMiért kössünk lakásbiztosítást a nyaralónkra?
2021.11.15.A nyaralónkba pihenni járunk, és gyakran hetekig vagy hónapokig is üresen áll. Szeretnénk mindig úgy viszontlátni a nyaralónkat, ahogy azt otthagytuk. Ez nem mindig sikerül, és a távollétünkben keletkezett károk plusz költséget és bosszúságot okozhatnak. Egy nyaralóra kötött biztosítás megtérítheti ezeket a károkat. Mutatjuk, hogy miért kössünk lakásbiztosítást a nyaralónkra.
Tovább olvasomMinden, amit a vállalati folyószámlahitel igénylésekor tudni érdemes
2021.01.29.A vállalati folyószámlahitelek kisebb és nagyobb cégek számára egyaránt megoldást jelenthetnek a mindennapi, likviditási gondok fedezésére. Ha vállalkozó vagy, akkor nyilván te is tudod, hogy az üzletmenetben bizony előfordulhatnak hullámvölgyek, amikor nem úgy folyik be a pénz a kasszába, ahogy az megszokott.
Tovább olvasomBabaváró hitel: minden, amit a TB jogviszony kapcsán tudnod kell
2022.03.09.A TB jogviszony megléte, illetve annak mértéke alapvető követelmény a babaváró hitel igénylésekor – lássuk, mit kell tudni róla!
Tovább olvasom



