További blogbejegyzések
Elindult az NHP Hajrá, mutatjuk a részleteket!
2020.05.21.Elindult az NHP Hajrá 2020. április 20-án, ami a Magyar Nemzeti Bank Növekedési Hitelprogramja kibővült igénybevételi lehetőséggel és meghosszabbított futamidővel, és ráadásul 4%-os kamattámogatással, aminek következménye az eddigi fix 2,5%-os kamatszint helyetti, még kedvezőbb árazás.
Tovább olvasomVállalati hitel sorozatunk 1. - Széchenyi beruházási hitel plusz
2020.11.04.A vállalati hitelekről érdemes olvasni, hiszen az utóbbi időszakban eléggé felkapott lett a szegmens. Nem véletlenül, hiszen az állami támogatásoknak is köszönhetően nagyon sok kedvező termékkel találkozni. Vállalkozása van és beruházna? Nézze meg, milyen lehetőséget nyújt a megújított Széchenyi Kártya Program!
Tovább olvasomFogyasztóbarát személyi kölcsön – miben különbözik a többitől?
2020.09.02.A Fogyasztóbarát személyi kölcsönök csak nemrég jelentek meg, de mind a hitelezők, mind a hitelt felvevők felkapták rá a fejüket. Ez érthető is, hiszen a Fogyasztóbarát lakáshitelekkel a Magyar Nemzeti Bank megmutatta, milyennek is kellene lennie egy, az ügyfelek érdekeit szem előtt tartó hitelkonstrukciónak, és ha ezt egy személyi kölcsönnel is meg lehetne oldani, az nagyot szólhatna a magyar pénzpiacon.
Tovább olvasomNövekszik a babaváró hitel népszerűsége
2021.07.26.A babaváró hitel népszerűsége ismét emelkedni kezdett; ennek okára keressük a magyarázatot alábbi cikkünkben.
Tovább olvasom



