Szükséges fedezet a hitelhez?

Nem, de a mindenkori minimálbér megléte és a 3 hónapos munkaviszony szükséges. Fedezet a jövedelem lesz.

További kérdés kategóriák

Ajánlott hitelek

Téli varázs kölcsön

THM

9,9%

Futamidő

14 hó

Hitelösszeg

250.000 Ft - 600.000 Ft

Hirdetés

CIB Előrelépő Személyi Kölcsön

THM

9,97% - 24,72%

Futamidő

12 - 96 hó

Hitelösszeg

300.000 - 15.000.000 Ft

Hirdetés

MBH Időnyerő Személyi Kölcsön

THM

10,6% - 23,2%

Futamidő

12 - 84 hó

Hitelösszeg

500.000 Ft - 12.000.000 Ft

Hirdetés

További blogbejegyzések

A lakásárak alakulása idén

A lakásárak alakulása idén

2021.09.15.

A lakásárak állandó emelkedése rendre kivált egy olyan hatást, hogy egyesek a lakásárak csökkenéséről, sőt egyenesen várható drasztikus árcsökkenésről kezdenek beszélni. A gazdasági folyamatok alapján szakértőktől nem kapunk ilyen jelzéseket. Az ingatlanárak Magyarországon az európai alatt vannak, az üzleti folyamatok, állami támogatások pedig serkentik a piacot. A lakásárak idén is nőttek. De hogy alakult a használt, és hogy az új lakások piaca? Mutatjuk.

Tovább olvasom
Munkanélküli segély – tudnivalók

Munkanélküli segély – tudnivalók

2020.05.27.

A koronavírus-járvány alaposan átrendezte a munkaerőpiacot, és ez egy darabig még így is marad. Annak, akinek nem sikerült az elmúlt hetekben munkát találnia, munkanélküli segélyért kell folyamodnia. Az alábbiakban a legfontosabb tudnivalókat foglaltuk össze.

Tovább olvasom
Válassz egy lakástakarékpénztárat, hogy ne legyen kamatadó?

Válassz egy lakástakarékpénztárat, hogy ne legyen kamatadó?

2018.07.12.

Legyünk őszinték, senki sem szeret megválni a pénzétől úgy, hogy nem kap semmilyen ellenértéket. Az adó pont ilyen, és ha valamit visszaigényelhetünk belőle, akkor meg is tesszük. Ha olyan megtakarítási lehetőséget keresel, ami megoldja, hogy mentesülj a kamatadó alól, akkor válaszd a lakástakarékpénztárat!

Tovább olvasom
A hitelkiváltásról bővebben

A hitelkiváltásról bővebben

2018.01.16.

Sokan küzdenek a hiteleik visszafizetésével, hiszen a törlesztőrészletek emelkedtek az elmúlt években, míg a családok jövedelme ezt nem minden esetben követte. Van viszont megoldás a problémára, ez pedig a hitelkiváltás!

Tovább olvasom

További hírek a hirnavigator.hu támogatásával