További blogbejegyzések
Miért éri meg bankszámlát is nyitnod hitelfelvétel esetén?
2021.07.28.Bankszámlát nyitni egy kölcsönszerződés mellé nem kötelező minden esetben – mutatjuk, miért érdemes mégis így tenned.
Tovább olvasomBankszámlatulajdonosok és jogaik
2021.07.13.Előfordul, hogy többen nyitnak meg egy bankszámlát, például a házastársak vagy a szülők a gyermekükkel. Ebben az esetben van egy fő kártyatulajdonos, valamint egy társtulajdonos. Vajon milyen jogokkal rendelkeznek a bankszámlatulajdonosok?
Tovább olvasomJedlik Ányos Energetikai Program: 440 milliárd vállalati fejlesztésekre
2025.04.02.Lantos Csaba energiaügyi miniszter bejelentette a Jedlik Ányos Energetikai Program elindítását, amely 440 milliárd forintos keretösszeggel tíz különböző pályázati kiírást tartalmaz a vállalati fejlesztések támogatására.
Tovább olvasomHogyan spórolj meg több tízezer forintot a hitel teljes futamideje alatt?
2025.05.30.A hitelfelvétel hosszú távú pénzügyi elköteleződés, de megfelelő tudatossággal és okos döntésekkel akár több tízezer forintot is megtakaríthatsz a teljes futamidő alatt. Cikkünkben megmutatjuk, hogyan.
Tovább olvasom



