2022.04.29.
A weboldalon megjelenített egyes ajánlatok megjelenítését több tényező befolyásolhatja, így az ajánlatra vonatkozó feltételek és megadott adatok, valamint a weboldalt üzemeltetőnek az ajánlatot tevővel való megállapodásai. Az ajánlatok megjelenítésekor ezért nem független rangsorolás valósulhat meg, hanem a szerződött partnerek ajánlatai kiemeléssel előbbre kerülhetnek a listán.
Tovább olvasom
2020.09.03.
A lakásbiztosítási szerződés alapesetben egy évre szól, és a biztosító mindig automatikusan meghosszabbítja azt, ha nem kérjük a felmondását. Ezt legalább 30 nappal a biztosítási évforduló előtt lehet megtenni. Ha eladjuk az ingatlant, bármikor felbontható a szerződés.
Tovább olvasom
2020.09.03.
Általában többféleképpen, telefonon, személyesen, vagy interneten. Értesítjük a biztosítót, amely felméri a kárt, majd megállapítja a kártérítési összeget. Fontos tudni, ha bűncselekmény történt, a rendőrségen is jelenteni kell az esetet. A rendőrségi jegyzőkönyvre a biztosítási ügyintézésnél is szükségünk lesz.
Tovább olvasom
2020.09.03.
Nagyon egyszerűen, akár otthonról, online is intézhető a szerződéskötés. Először is meg kell adnunk néhány információt az ingatlannal kapcsolatban, például azt, hogy mekkora a mérete, mikor és miből épült, hol helyezkedik el, milyen típusú, milyen tetőszerkezettel rendelkezik. Ezután a biztosító ajánlatot küld nekünk.
Tovább olvasom
2020.09.03.
A lakásbiztosítás azért fontos, mert ha valamilyen kár keletkezik a lakásban, házban, vagy a benne lévő vagyontárgyakban, annak a költségei nem a mi pénztárcánkat terhelik. Bárkinek jól jöhet, akinek van ingatlantulajdona, sőt nemcsak tulajdonosként, hanem bérlőként is lehet lakásbiztosítást kötni. Tudni kell, hogy sokféle lakásbiztosítás létezik, a biztosítók számos terméket és szolgáltatást kínálnak.
Tovább olvasom