További blogbejegyzések
THM a fogyasztási hiteleknél 5,9% és egyéb rendelkezések
2020.03.21.A szerdai bejelentés után csütörtökön a kormányrendelet is megjelent: a vállalati és a lakossági hitelek törlesztését felfüggesztették. A fizetési moratórium minden hitelre érvényes. THM a fogyasztási hiteleknél 5,9 százalék. Lássuk a részleteket!
Tovább olvasomMely bankoknál igényelhetjük a Széchenyi MAX+ hiteleket?
2023.03.01.A Széchenyi MAX+ hitelek mostanra több banknál is elérhetővé váltak; az alábbiakból megtudhatod, melyeknél.
Tovább olvasomMiniKölcsön 1 óra alatt, ha sürgősen pénzre van szükséged!
2018.07.18.MiniKölcsön 1 óra alatt, tehát a hiteltermékkel kapcsolatosan már olvashattál nálunk, de röviden összefoglaljuk ismét. Ha egy kisebb összegre van szükséged, mert átmeneti pénzzavarba kerültél, akkor a MiniKölcsön 1 óra alatt lehetséges.
Tovább olvasomMódosulnak a Babaváró hitel és a lakásfelújítási támogatás szabályai
2023.04.26.Módosulnak a Babaváró hitel és a lakásfelújítási támogatás egyes szabályai. A módosítás sok embernek lehet jó hír. Olyanok is lesznek, akik a változtatás miatt nem esnek el támogatások lehetőségétől.
Tovább olvasom



