További blogbejegyzések
Érdemes-e jelenleg kriptodevizába fektetni?
2021.08.16.Kriptodevizába fektetni mindenképp kockázatos, csak ez a biztos, minden más spekuláció. Az alábbiakban összegyűjtöttük a legfontosabb tudnivalókat.
Tovább olvasomMFB Krízis Hitel - Kedvező vállalkozói hitel
2020.10.20.A Magyar Fejlesztési Bank (MFB) Krízis Hitel programja arról szól, hogy csökkentsék a koronavírus-járvány miatt bekövetkező gazdasági visszaesés negatív hatásait, illetve enyhítsék a honi vállalkozások terheit. Mit jelent ez pontosan? MFB Krízis Hitel: ezt kell tudni róla.
Tovább olvasomDigitális bankolás és kiberbiztonság Frész Ferenc kiberbiztonsági szakértővel
2025.08.19.A digitális pénzügyek korában a netbank kényelmét nem elég élvezni – okosan is kell használni. Jelen podcastunkban Frész Ferenc kiberbiztonsági szakértővel beszélgetünk arról, hogyan épült fel a digitális bankolás rendszere, melyek a legnagyobb kiberfenyegetések 2025-ben, és milyen tudatos lépésekkel óvhatod legjobban a pénzedet. Hasznos tippek vállalkozóknak és magánszemélyeknek egyaránt.
Tovább olvasomBabaváró kölcsönnél nem születik gyermekem. Mi történik?
2019.11.18.A babaváró kölcsön számos kérdést felvet, és ezek közül sok el is jut hozzánk, és ezeket többnyire személyesen meg is válaszoljuk, ám vannak olyanok is, amik rendszeresen felbukkannak; az ilyenekből (is) születnek cikkeink. Ilyen például az is, hogy mi történik, ha babaváró kölcsönnél nem születik gyermek.
Tovább olvasom



