További blogbejegyzések
Milyen életbiztosítást kössünk lakáshitel mellé?
2023.08.01.Lakáshitel igénylésekor nem biztos, hogy eszünkbe jut az életbiztosítás. Lakáshitel mellé lakásbiztosítást kötünk. A lakásbiztosításnak azonban kiegészítője lehet egy életbiztosítás is. De érdemes a lakáshitel mellé életbiztosítást kötni? Mi lehet ennek az előnye? Miért lehet ez jó nekünk? Választ adunk a kérdésekre.
Tovább olvasomBérátláthatóság 2026-tól: mit jelent ez a fizetésedre és a tárgyalási erődre?
2025.10.27.Mit hoz az EU-s bértranszparencia a cégeknek és munkavállalóknak? Az átlátható bérezés, a megújuló bérstruktúrák és a hatékonyság kapcsolata – beszélgetés Csaposs Noémivel, a BDO Hungary HR-igazgatójával, a Select Kft. ügyvezetőjével, az OHE elnökével.
Tovább olvasomEz várható a hazai ingatlanpiacon 2025-ben: 10 pontban foglaljuk össze
2025.06.10.A cikk átfogó képet ad a 2025-ös magyar ingatlanpiacról: lakásárak alakulása, kereslet és kínálat változásai, állami támogatások, hitelpiaci trendek, befektetési lehetőségek, demográfiai és technológiai hatások, valamint a fenntarthatóság szerepe mind hatással vannak a piacra. A stabilizáció éve várható, ahol a tudatos vásárlás és az energiahatékonyság kerül előtérbe.
Tovább olvasomOtthon Start hitel 3%-os kamattal – részletes útmutató és szakértői tippek
2025.08.12.Az Otthon Start hitel egy új, kedvezményes konstrukció, amely 3%-os fix kamattal segíti az első lakást vásárlókat. A videóban szakértő vendégünk, Árva András – otthonteremtési termékekkel foglalkozó szakember – mutatja be a program részleteit és gyakorlati tudnivalóit.
Tovább olvasom



