Most személyi kölcsön

A Most Személyi Kölcsön

Igényelhető kölcsönösszeg: 500.000 Ft – 12.000.000 Ft
Futamidő: 36 – 96 hó

Most Extra Személyi Kölcsön

Igényelhető kölcsönösszeg: 1.500.000 Ft – 12.000.000 Ft
Futamidő: 36 – 96 hó

Alapvető információk

  • tetszőleges célra felhasználható
  • kezes nélkül igényelhető, gyors igénylési folyamat
  • törlesztőrészlet a futamidő végéig fix

 

További kérdés kategóriák

Ajánlott hitelek

CIB Előrelépő Személyi Kölcsön

THM

10,17% - 24,72%

Futamidő

12 - 96 hó

Hitelösszeg

300.000 - 15.000.000 Ft

Hirdetés

Raiffeisen Személyi Kölcsön

THM

9,9% - 19,6%

Futamidő

36 - 84 hó

Hitelösszeg

300.000 Ft - 15.000.000 Ft

Hirdetés

Fapados Kölcsön

THM

16,06% - 27,70%

Futamidő

36 - 84 hó

Hitelösszeg

1.000.000 Ft - 10.000.000 Ft

Hirdetés

További blogbejegyzések

Megszűnik az OTP lakástakarék!

Megszűnik az OTP lakástakarék!

2019.11.09.

Tavaly októberben megszűnt a lakás-takarékpénztárak állami támogatása, és azóta ez az üzletág gyakorlatilag csak vegetál. Az OTP Bank még megpróbálkozott tovább vinni az üzletágat megváltoztatott kondíciókkal. Ám mostanra sajnos kiderült, hogy nem életképes, ezért november 1.-én megszűnik az OTP lakástakarék értékesítése. Ezzel már csak a Fundamenta, illetve az Erste Bank marad a piacon. Ez természetesen nincs hatással az október végéig megkötött szerződésekre. Vagyis a meglévő ügyfeleknek nincs teendője ezzel kapcsolatosan.

Tovább olvasom
Minden településen lesz ATM: új korszak kezdődik a vidéki pénzügyi infrastruktúrában

Minden településen lesz ATM: új korszak kezdődik a vidéki pénzügyi infrastruktúrában

2025.05.04.

Az Országgyűlés elfogadta azt a törvényjavaslatot, amely előírja, hogy Magyarország minden településén legalább egy bankjegykiadó automata (ATM) működjön. Ez a döntés jelentős lépés a vidéki pénzügyi szolgáltatások elérhetőségének javítása felé, különösen a kisebb településeken élők számára.

Tovább olvasom
A hitelfelvétel egyszerű, de hamarosan indul az ünnepi szezon!

A hitelfelvétel egyszerű, de hamarosan indul az ünnepi szezon!

2018.11.02.

Tudjuk, hogy még csak ősz van, de már benne járunk, és alig van némi idő hátra karácsonyig. Sokan az utolsó pillanatra hagyják az ajándékok megvásárlását és az ezzel kapcsolatos dolgokat. A korábbi évek tapasztalatából tudhatnák, hogy mindenki más is ezt teszi, és emiatt tömeg és lökdösődés tapasztalható mindenhol.

Tovább olvasom
Mindent a babaváró hitelről, július 1.-től!

Mindent a babaváró hitelről, július 1.-től!

2019.06.30.

Mint már bizonyára tudod, a július 1.-től igényelhető a kormány legújabb családtámogatási kedvezménye. De talán vannak még homályos foltok az igényléssel, illetve a támogatás mikéntjével kapcsolatban. Ezért cikkünkben összefoglalunk mindent a babaváró hitelről.

Tovább olvasom

További hírek a hirnavigator.hu támogatásával