Mit kell tudni a babaváró kölcsönről?

A babaváró kölcsön egy szabad felhasználású személyi kölcsön, amely államilag támogatott, és már egy gyermek születése esetén kamatmentes. A gyermeknek a szerződéskötéstől számított öt éven belül kell megszületnie a kamatmentességhez. Az igényelhető kölcsönösszeg: 1-10 millió Ft. A választható futamidő: 72-240 hónap. A havi törlesztőrészlet maximalizált, legfeljebb 50 000 Ft lehet, amely tartalmazza az évi 0,5 százalékos állami kezességvállalási díjat is.

További kérdés kategóriák

Ajánlott hitelek

CIB Előrelépő Személyi Kölcsön

THM

10,17% - 24,72%

Futamidő

12 - 96 hó

Hitelösszeg

300.000 - 15.000.000 Ft

Hirdetés

Extra25 kölcsön

THM

9,4%

Futamidő

25 hó

Hitelösszeg

450.000 Ft -1.300.000 Ft

Hirdetés

K&H kiemelt személyi kölcsön

THM

10,8% - 21,2%

Futamidő

24 - 120 hó

Hitelösszeg

3.000.000 Ft - 15.000.000 Ft

Hirdetés

További blogbejegyzések

OTP netbank: minden, amit tudnod kell az online bankolásról

OTP netbank: minden, amit tudnod kell az online bankolásról

2023.10.17.

Az OTP netbank ma már elválaszthatatlan része egy OTP számlacsomagnak. Az otthon kényelméből intézhetőek a napi pénzügyek, sorban állás és várakozás nélkül. Megmutatjuk, hogy mi is pontosan egy netbank, és azt is, hogy mire jó. Mert jó.

Tovább olvasom
Ha megtetszik valami, megengedhetem magamnak

Ha megtetszik valami, megengedhetem magamnak

2020.09.21.

A hitelkártya belföldön és külföldön egyaránt a szabadság élményét nyújthatja, s ha pénzügyileg tudatosan élünk, akár a takarékosság eszköze is lehet.

Tovább olvasom
Elindult az NHP Hajrá, mutatjuk a részleteket!

Elindult az NHP Hajrá, mutatjuk a részleteket!

2020.05.21.

Elindult az NHP Hajrá 2020. április 20-án, ami a Magyar Nemzeti Bank Növekedési Hitelprogramja kibővült igénybevételi lehetőséggel és meghosszabbított futamidővel, és ráadásul 4%-os kamattámogatással, aminek következménye az eddigi fix 2,5%-os kamatszint helyetti, még kedvezőbb árazás.

Tovább olvasom
Mi vár ránk a kamatstop után?

Mi vár ránk a kamatstop után?

2022.04.29.

A kamatstop után semmi jó nem várható, épp ellenkezőleg, de szerencsére létezik megoldás is ez ellen.

Tovább olvasom

További hírek a hirnavigator.hu támogatásával