További blogbejegyzések
Az ingatlanárak változása az elmúlt fél évben
2020.12.01.Az elmúlt néhány esztendőben hihetetlen mértékű árnövekedés volt tapasztalható az ingatlanpiacon, de az elmúlt fél évben az ingatlanárak változása már nem ezt követte. Bár országos szinten minimális emelkedésnek lehetünk a tanúi, ez csupán a községekben megemelkedett lakásáraknak köszönhető. A mérsékelt áresés már tavaly megkezdődött, amire most a koronavírus még rátesz egy lapáttal.
Tovább olvasomMegtakarítás gyerekeknek: Hogyan biztosítsuk gyermekünk jövőjét?
2024.12.16.Gyermekünk jövője a legfontosabb számunkra. Ez nem is kérdés. De hogyan tehetjük boldoggá, és hogyan biztosíthatjuk az anyagi stabilitását? A megtakarítás az egyik leghatékonyabb eszköze lehet ennek. Mutatunk néhány igazán jó tippet, hogy hogyan kezdjünk ehhez hozzá.
Tovább olvasomHogyan használjuk ki a CSOK Plusz nyújtotta lehetőségeket?
2025.01.09.A CSOK Plusz egy kiváló lehetőség az otthonteremtéshez, de ahhoz, hogy a legtöbbet hozhasd ki belőle, érdemes alaposan tájékozódni. Szakértőink alaposan utánajártak a témának, és ellátnak bennünket néhány praktikus tanáccsal. De hogyan használjuk ki a CSOK Plusz nyújtotta lehetőségeket? Mutatjuk.
Tovább olvasomMikor lehetsz jogosult illetékkedvezményre ingatlanvásárlás esetén?
2021.04.12.Ingatlanvásárlás során csak bizonyos esetekben lehetsz jogosult illetékkedvezményre – mutatjuk a részleteket!
Tovább olvasom



