További blogbejegyzések
Bérátláthatóság 2026-tól: mit jelent ez a fizetésedre és a tárgyalási erődre?
2025.10.27.Mit hoz az EU-s bértranszparencia a cégeknek és munkavállalóknak? Az átlátható bérezés, a megújuló bérstruktúrák és a hatékonyság kapcsolata – beszélgetés Csaposs Noémivel, a BDO Hungary HR-igazgatójával, a Select Kft. ügyvezetőjével, az OHE elnökével.
Tovább olvasomHarmadára csökken az alapszámlák havidíja: érdemes lehet-e váltani?
2023.05.12.Alapszámla eddig is létezett, de a kormány új szabályozása értelmében még kedvezőbb áron nyithatjuk meg júliustól. De mi az az alapszámla? Mennyire csökken az alapszámlák havidíja? Milyen szolgáltatásai vannak? És egyáltalán miért jó, ha van bankszámlánk, ha eddig nem volt? Mutatjuk a válaszokat.
Tovább olvasomGyorskölcsön vagy hagyományos személyi kölcsön: mi a különbség?
2026.04.13.A gyorskölcsön és a hagyományos személyi kölcsön között elsőre nagyobbnak tűnik a különbség, mint amekkora valójában. A magyar piacon a gyorskölcsön többnyire nem külön jogi hiteltípus, hanem egy gyorsabban bírálható, erősen digitalizált személyi kölcsönként jelenik meg. A lényegi eltérés ezért inkább az ügyintézés sebességében, a banki feltételekben, a kényelmi felárban és az impulzív döntés kockázatában van. Ha ezt jól érted, sokkal könnyebben el tudod dönteni, hogy tényleg gyors pénzre van szükséged, vagy csak gyors megoldást keresel egy rosszul időzített kiadásra.
Tovább olvasomMegújul a Széchenyi Kártya Program – Jön a Széchenyi Energia Kártya
2022.06.27.Új feltételekkel és átszabott konstrukciókkal folytatódik a Széchenyi Kártya Program ez év júliusától. A kis-, és középvállalkozások által igényelhető kedvezményes hitelek új formájukban egyelőre az év végéig lesznek elérhetőek.
Tovább olvasom



