További blogbejegyzések
Így takarékoskodj előre! Akad néhány nyugdíj megtakarítási forma, amelyet már fiatalon is érdemes figyelemmel követni
2025.04.15.A nyugdíjcélú megtakarítást már fiatalon érdemes elkezdeni. Bemutatjuk az ÖNYP, nyugdíjbiztosítás és NYESZ előnyeit és választási szempontjait.
Tovább olvasom5+1 tévhit az áfa-visszatérítéssel kapcsolatban
2021.04.09.Új lakás vásárlása vagy építése után remek lehetőség kínálkozik ma Magyarországon: visszaigényelhető az áfa. De mikor és milyen mértékben? Kell-e az áfa-visszatérítéshez valamilyen egyéb támogatással élnünk? Járjuk körbe a témát.
Tovább olvasomA hitelmoratórium folytatódik
2020.09.21.A hitelmoratórium bevezetése a koronavírus-járvány miatt elrendelt veszélyhelyzetben a gazdaságvédelmi intézkedések egyike volt tavasszal, mely az év végével ért volna véget.
Tovább olvasomBanki átutalás ideje 2020-ban
2020.06.22.A banki átutalás ideje idén márciusban komoly változáson esett át hazánkban. Az Azonnali Fizetési Rendszer (AFR) bevezetésének köszönhetően komoly gyorsulás valósult meg bizonyos banki átutalásoknál.
Tovább olvasom



