További blogbejegyzések
Januártól módosítják az adósságfék-szabályokat
2021.12.23.2022. január elsejétől módosítják az adósságfék-szabályokat, ami bizonyos esetekben érinti többek között a hitelbírálatokat és hitelfelvételhez szükséges önerő mértékét is. A nettó havi jövedelemből számolt korlátok viszont nem változnak.
Tovább olvasomA 80/20 szabály – hogyan alkalmazhatod a mindennapokban?
2021.06.02.A 80/20 szabállyal neked is érdemes megismerkedned, hiszen nem csak a gazdaságban, de a mindennapjaid során is hasznát veheted.
Tovább olvasomA hitelmoratórium folytatódik
2020.09.21.A hitelmoratórium bevezetése a koronavírus-járvány miatt elrendelt veszélyhelyzetben a gazdaságvédelmi intézkedések egyike volt tavasszal, mely az év végével ért volna véget.
Tovább olvasomNagycsaládos autótámogatás – mit kell tudni róla?
2019.07.30.Az utóbbi időben a kormány látványos engedményeket, illetve támogatásokat biztosít a családoknak, illetve azoknak, akik családot szeretnének alapítani. A babaváró hitel mellett újabban a nagycsaládos autótámogatás a legnépszerűbb téma. Hiszen ennek derültek ki a legutóbb a részletei, így most mi is foglalkozunk vele egy cikk erejéig. Ha további információk jelennek meg róla, akkor természetesen vissza is fogunk térni rá.
Tovább olvasom



