További blogbejegyzések
Dinamikus lakásár-emelkedés: megjelent az MNB átfogó áttekintése
2025.04.28.A 2024-es év végén a magyar lakáspiac gyorsuló áremelkedést mutatott, országosan 15,1%-os növekedéssel. A növekedés mögött a kamatcsökkenés, a reáljövedelmek emelkedése és a befektetési kereslet áll. A következő évben mérsékeltebb áremelkedés várható.
Tovább olvasomKölcsön hitelkiváltásra? Megoldható!
2019.09.24.Nem vagy elégedett a hiteled kondícióival? Úgy érzed, hogy elkapkodtad a hiteligénylést, vagy régebben vetted fel, és azóta jobbnál jobb hitelkonstrukciókat látsz, amerre csak nézel? Akkor ideje felvenned egy kölcsönt hitelkiváltásra!
Tovább olvasomA babaváró hitelnél 2020-ban referenciakamata emelkedik – nézzük a részleteket!
2020.03.10.A babaváró hitelnél 2020-ban emelkedik a referenciakamat – ezzel van tele az online sajtó, de csak a valóban pénzügyekkel foglalkozó híroldalak teszik hozzá: tovább. A babaváró hitelre vonatkozó referenciakamat ugyanis november óta emelkedik, ám akkor ennek még nem tulajdonítottak különösebb jelentőséget.
Tovább olvasomLakáshitel összegét – hogyan befolyásolja az igénylő életkora?
2020.11.18.A lakáshitel összegét számtalan dolog befolyásolja, ám általánosságban elmondható, hogy a jövedelmi helyzet alapján derül ki, hogy mennyi lakáshitelhez juthatsz. Vannak persze más tényezők is, amelyek közül a legfontosabb a legtöbb banknál megtalálható felső életkori határ. Mit jelent a felső életkori határ?
Tovább olvasom



