Milyen feltételekkel lehet adósságrendező hitelt igényelni?

Ugyanazokkal, amiket a normál jelzáloghitelek esetében is támaszt a bank. Fedezetre és önerőre minden jelzáloghitel, így az adósságrendező hitel felvételéhez is szükség van, ezeken felül a KHR negatív adóslistán sem szerepelhet az igénylő, és további, a bankok által megszabott feltételek is lehetnek.

További kérdés kategóriák

Ajánlott hitelek

CIB Előrelépő Személyi Kölcsön

THM

9,97% - 24,72%

Futamidő

12 - 96 hó

Hitelösszeg

300.000 - 15.000.000 Ft

Hirdetés

Raiffeisen Személyi Kölcsön

THM

10,4% - 20,1%

Futamidő

36 - 84 hó

Hitelösszeg

300.000 Ft - 15.000.000 Ft

Hirdetés

Fapados Kölcsön

THM

16,06% - 27,70%

Futamidő

36 - 84 hó

Hitelösszeg

1.000.000 Ft - 10.000.000 Ft

Hirdetés

További blogbejegyzések

Adunk három tippet a személyi kölcsön felvételéhez

Adunk három tippet a személyi kölcsön felvételéhez

2020.07.28.

A hitelfelvétel komoly dolog, amit nem szabad meggondolatlanul végrehajtani, és a legjobb az, ha minden ezzel kapcsolatos tanácsot alaposan átgondolsz. Az alábbiakban mi is adunk három tippet a személyi kölcsön felvételéhez, amit érdemes megfogadnod, sőt, más hiteltermékek esetében is jól teszed, ha felidézed őket.

Tovább olvasom
A moratóriumot igénybe vettem, így is kérhetek másik kölcsönt?

A moratóriumot igénybe vettem, így is kérhetek másik kölcsönt?

2020.09.25.

Többen is kérdezték tőlünk az utóbbi időben, hogy ha a moratóriumot igénybe vették, vehetnek-e fel másik kölcsönt. Ennek okán úgy döntöttünk, hogy bővebben kifejtjük, mi is a hivatalos helyzet ezzel kapcsolatban.

Tovább olvasom
Decembertől kedvezőbb konstrukcióban érhető el a babaváró kölcsön!

Decembertől kedvezőbb konstrukcióban érhető el a babaváró kölcsön!

2019.12.22.

A babaváró hitel már új korában sem volt rossz konstrukció, nem véletlenül tett szert igen hamar komoly népszerűségre. Viszont decembertől kedvezőbb lett, bár ennek előnyét csak azok „élvezhetik”, akiknek nem születik gyermekük a megszabott öt éven belül.

Tovább olvasom
Ha megtetszik valami, megengedhetem magamnak

Ha megtetszik valami, megengedhetem magamnak

2020.09.21.

A hitelkártya belföldön és külföldön egyaránt a szabadság élményét nyújthatja, s ha pénzügyileg tudatosan élünk, akár a takarékosság eszköze is lehet.

Tovább olvasom

További hírek a hirnavigator.hu támogatásával