További blogbejegyzések
Referenciakamat emelkedése, mi várható a babaváró hitelnél!
2020.04.08.Idén tovább emelkedik a referenciakamat a babaváró hitelnél, és egyelőre nem tudhatjuk, meddig. Novemberben kezdődött a dolog, de akkor még nem tűnt veszedelmesnek, mostanra azonban már mindenki elkezdett aggódni – és nem véletlenül. Nézzük mi történik, ha a referenciakamat emelkedése megtörténik.
Tovább olvasomMinden, amit a nagycsaládos autóvásárlási támogatásról tudni kell
2021.08.30.Az autóvásárlási támogatás a nagycsaládosok számára nyújt segítséget abban, hogy a család összes tagját kényelmesen és biztonságosan szállítani képes autóhoz juthassanak.
Tovább olvasomFertőzésveszélyt csökkentenéd? Intézd otthonról banki ügyeidet!
2020.04.04.A koronavírus fertőzés ijesztő terjedése és a mindennapi életre való komoly hatása természetesen a pénzügyi szektorban is érezhető. Érdemes áttekinteni, hogy ebben az új helyzetben hogyan intézzük banki ügyeinket, hogy a fertőzésveszélyt csökkentsük.
Tovább olvasomTranzakciós illeték 20.000 Ft alatt – kell fizetni?
2019.04.26.Általános, hogy ha valamilyen szolgáltatást veszel igénybe, akkor fizetned kell érte, és nincs ez másképpen a banki ügyletek esetében sem. Ha átutalást hajtasz végre, akkor tranzakciós illeték fizetése kötelező.
Tovább olvasom



