További blogbejegyzések
Babaváró hitel egyetemistáknak
2022.11.11.A babaváró hitel egyetemistáknak is elérhető, de a feltételeket ebben az esetben is teljesíteni kell – mutatjuk, mire kell figyelned, ha még tanulsz!
Tovább olvasomÍgy vezesd a kiadásaid!
2021.02.18.Így vezesd a kiadásaid, hogy mindig tisztában lehess a pénzügyi helyzeteddel, és többet tudj megtakarítani!
Tovább olvasomMilliókat is bukhatunk a lakástámogatásokon, ha nem születik gyermek
2021.11.22.Ha nem születik gyermek, nem tartjuk be az adott támogatás fő feltételét, ennek pedig következményei is vannak. Pénztárcánk bánhatja a hiányosságot, sőt akár komoly anyagi gondba is kerülhetünk. Vajon a jövőben nagyobb válságot is okozhat ez a helyzet?
Tovább olvasomAz öt leggyakoribb befektetői hiba
2023.07.12.Gyakran emlegetett kritika a magyar társadalommal kapcsolatban, hogy pénzügyi szempontból nem vagyunk túl tudatosak és jól képzettek. Persze nem lehet mindenki szakértője a témának, de az alapokat azért érdemes és hasznos elsajátítani. Azért, hogy elkerüljük az anyagi kárt, amelyet sokszor okoz rossz döntés. Nézzük, mik lehetnek ezek a rossz döntések, mi az öt leggyakoribb befektetői hiba!
Tovább olvasom



