További blogbejegyzések
Otthonteremtés: Így lehet kombinálni az állami támogatásokat 2025-ben
2025.02.03.Az otthonteremtés mindig is kiemelt cél volt a magyar családok számára, azonban az ingatlanárak emelkedése és a gazdasági bizonytalanság különösen fontossá tette az állami támogatások igénybevételét. 2025-ben a magyar kormány többféle otthonteremtési lehetőséget kínál, amelyek megfelelő kombinációjával jelentősen csökkenthető az ingatlanvásárlás, vagy építés terhe. Ezek közé tartozik a munkáshitel, a Babaváró hitel, a Családi Otthonteremtési Kedvezmény (CSOK) és a CSOK Plusz. Az alábbiakban részletesen bemutatjuk ezeket a támogatásokat, valamint azt, hogyan érdemes összehangolni őket.
Tovább olvasomÍgy használhatod önerőként a Babaváró hitelt
2023.08.16.Önerőként a Babaváró hitel is használható, de csak megkötésekkel – az alábbi cikkből megtudhatod, mit kell tenned ennek érdekében!
Tovább olvasomKedvezőbb bankszámlára váltanál? Fedezd fel, mit nyújt a CIB ECO Bankszámla!
2024.04.24.A bankszámla költségét érdemes csökkenteni. Ehhez a CIB ECO Bankszámla jó választás lehet. Szakértőink bemutatják a CIB ECO Bankszámlát, hogy tudd, ez egy igazán jó választás lehet. Neked.
Tovább olvasomAdósságrendező hitel fedezet nélkül
2020.12.09.Ha az adósságrendező hitelt fedezet nélkül szeretnéd felvenni, akkor van egy rossz hírünk: nem fog menni. Ahhoz, hogy ezt ennyire egyértelműen ki lehessen jelenteni, tisztában kell lenni a fedezet fogalmával, és tudnod kell, hogy nem csak ingatlan lehet az, sőt; most következik a kiskapu!
Tovább olvasom



