További blogbejegyzések
Külföldön dolgozók kaphatnak babaváró hitelt?
2019.08.01.A fenti kérdéssel eddig csak érintőlegesen foglalkoztunk, pedig elég fontos ahhoz, hogy részletezzük. Mivel sok magyar dolgozik külföldön, rengeteg embert érinthet a dolog. A külföldön dolgozók számára is akad lehetőség, de fontos tisztában lenni a részletekkel, mert egy apróság miatt is elutasíthatják a kérelmet. Lássuk a részleteket!
Tovább olvasomMennyit spórolhatunk meg a kölcsönünk előtörlesztésével?
2024.04.26.Merthogy spórolhatunk. Akár milliós összeget is. De mi az előtörlesztés? Mikor érdemes előtörleszteni? És persze a lényeg: mennyit spórolhatunk meg a kölcsönünk előtörlesztésével? Utánajártunk, és mutatjuk az eredményt. És nem lesz meglepetés: nagyon sokat is megspórolhatunk.
Tovább olvasomMegéri lakástakarék számlát nyitni?
2023.07.07.A lakástakarék számla egy régi-új termék. Régen slágerterméknek számított, aztán megszűnt, és most újra van. De milyen az új lakástakarék? Valóban megéri nyitni egyet? Utánajártunk, és most megmutatjuk, hogy hol, milyen feltételekkel lehet takarék számlát nyitni. És persze azt is, hogy megéri-e.
Tovább olvasomBankfúzió: mire figyeljenek a Budapest Bank ügyfelei?
2022.03.16.A Magyar Bankholdig két tagja, a Budapest Bank Zrt. és az MKB Bank Nyrt. 2022.03.31-én egyesül, egyelőre MKB Bank néven. A Budapest Bank már több hírlevélben tájékoztatta a beolvadásról az ügyfeleit. Utánajártunk, hogy mire figyeljenek a Budapest Bank ügyfelei.
Tovább olvasom



