További blogbejegyzések
Napelem hitelből 2026-ban: valódi megtakarítás vagy drága zöld illúzió?
2026.02.27.A szaldóelszámolás kivezetése óta a napelem megtérülése 2026-ban már a saját fogyasztásról és az energiatárolásról szól. Hitelből akkor működik jól a beruházás, ha a törlesztő nem nyomja agyon a háztartási cash-flow-t, vagy támogatás csökkenti a finanszírozási igényt. A zöld hitelek kedvezőbbek lehetnek, de több feltétellel járnak, a piaci személyi kölcsön pedig könnyen elviheti a megtakarítás előnyét. Megmutatjuk, mikor lesz ez valódi pénzügyi döntés, és mikor inkább drága ingatlanfejlesztés.
Tovább olvasomCofidis hiteltermékei
2019.02.13.A Cofidis Magyarország már jó ideje kínálja a hiteltermékeit, mégis keveset foglalkoztunk velük eddig, pedig érdemes a figyelemre. Nézzük át most kicsit részletesebben a Cofidis hiteltermékei által nyújtott lehetőségeket!
Tovább olvasomA hiteltörlesztés csökkentése – ha még nem váltott kedvezőbb hitelre, tegye meg most!
2017.05.13.A hiteltörlesztés csökkentése most egy jól átgondolt lépéssel, rövid időn belül megvalósítható. Fizessen havonta egy összegben, sokkal kedvezőbb feltételekkel!
Tovább olvasomBitcoin: hol tart most a piac, és mi jöhet ezután? – Podcast Pinke Attilával
2026.03.26.Ebben a podcast adásban Pinke Attilával beszélgetünk a Bitcoin múltjáról, jelenlegi piaci helyzetéről és a lehetséges következő irányokról. Szó lesz az árfolyamot alakító tényezőkről, a befektetői figyelem erősödéséről és arról is, hogyan érdemes józanul nézni a kriptopiac változásait.
Tovább olvasom



