További blogbejegyzések
Forradalmi javaslat a Bankszövetségtől: jöhetnek a 15 perces lakáshitelek
2023.11.15.Negyed órán belül lakáshitel? Ezt ígéri a Bankszövetség. Nem kell több hetet várni a bírálatra. A javaslat annyira jól hangzik, hogy utánajártunk annak, hogy most mennyi az elbírálási idő egy lakáshitelnél, és annak is, hogy miért lesz jó az mindenkinek, ha 15 perces lakáshitelt igényelhetünk.
Tovább olvasomMilyen dokumentumokat kérhet az értékbecslő?
2022.07.08.Dokumentumokat kérhet az értékbecslő a folyamat során, amelyek eltérhetnek az ingatlan típusától, készültségi fokától és a hitel típusától függően.
Tovább olvasomMinden, amit a MagNet Bank személyi kölcsönéről tudnod kell
2023.10.03.A MagNet Bank személyi kölcsöne megoldást nyújt az olyan helyzetekben, amikor csak egy kicsi hiányzik ahhoz, hogy megvalósíthasd a céljaidat!
Tovább olvasomMinősített fogyasztóbarát személyi hitel – miben különbözik majd a személyi kölcsöntől?
2021.01.07.A koronavírus-járvány által kialakult krízishelyzet egy kiemelten ügyfélorientált attitűd megalkotására kényszerítette a financiális piacot, így 2021 januárjától megjelennek a pénzügyi szortimentben a minősített fogyasztóbarát személyi hitelek.
Tovább olvasom



