További blogbejegyzések
Mikor vehető igénybe az energiahatékonysági adókedvezmény?
2021.05.28.Az energiahatékonysági adókedvezmény egy olyan lehetőség, amivel nem csak az energiaszámlák, de a társasági adó mértéke is csökkenthető!
Tovább olvasomMost kell lakást venni – vagy ez lenne a legnagyobb hiba? Podcast Movik Gabriella Ingatlan Coach-csal
2026.01.28.A podcast epizódban Movik Gabriella Ingatlan Coach-csal végigvesszük, mi történik most a magyar ingatlanpiacon, és hogyan érdemes gondolkodni, ha vásárlás vagy befektetés előtt állsz. Őszintén beszélünk a hirdetési árak és a valós árak különbségéről, a négyzetméterár csapdájáról, a lokáció dilemmáiról (Budapest vs. vidék), és a 3%-os hitelhez kapcsolódó tanulságokról.
Tovább olvasomBabaváró kölcsönnél nem születik gyermekem. Mi történik?
2019.11.18.A babaváró kölcsön számos kérdést felvet, és ezek közül sok el is jut hozzánk, és ezeket többnyire személyesen meg is válaszoljuk, ám vannak olyanok is, amik rendszeresen felbukkannak; az ilyenekből (is) születnek cikkeink. Ilyen például az is, hogy mi történik, ha babaváró kölcsönnél nem születik gyermek.
Tovább olvasomA MiniKölcsön, mit kell tudni róla
2018.02.06.A MiniKölcsön online igényelhető, kis összegű kölcsön. Lényege, hogy a lehető legrövidebb idő alatt hozzáférhető az Expressz Szolgáltatásnak köszönhetően, de lehet standard módon is igényelni.
Tovább olvasom



