További blogbejegyzések
Tőke- és hozamgarantált betét?
2018.07.06.Nincs olyan ember, aki ne szeretné a garanciát; amikor garantálja valaki, vagy valami, hogy jó lesz nekünk, vagy ha rossz, akkor az ellen védelmet kapunk. Nincs ez másként a befektetésekkel és a megtakarításokkal sem: mindenki a tőke- és hozamgarantált befektetési formákat keresi, hiszen ezekkel biztos lehet benne, hogy az előre lefektetett hozamot egész biztosan meg fogja kapni.
Tovább olvasomMinden, amit tudnod kell a CSOK Plusz előtörlesztéséről
2024.02.16.A CSOK Plusz hitel segítséget nyújthat ahhoz, hogy a családunk egy méltó ingatlanban éljen. A támogatás hosszú távra szól, és közben alakulhat úgy az életünk, hogy vissza tudjuk fizetni a hitelt. Ezért utánajártunk, hogy mit kell tudni a CSOK Plusz előtörlesztéséről. Mutatjuk, hogy mit találtunk.
Tovább olvasomMikor használjuk megfelelően a hitelfelvételt és mikor nem?
2020.09.23.Hogy mikor használod megfelelően a hitelfelvétel lehetőségét, az egyrészt egyéntől függ, másrészt a pénzügyi tudatosságtól. Fontos tisztázni egy kérdést, mielőtt belevágnánk: szükséged van a hitelre, vagy csak szeretnéd?
Tovább olvasomVerhetetlen lakáshitel ajánlatok oldalunkon!
2020.01.21.Verhetetlen lakáshitel ajánlatokat keresel? Nálunk megtalálhatod őket! Attól függetlenül, hogy milyen típusú jelzáloghitelre lenne szükséged, mindenben tudunk neked segíteni, csupán néhány kattintásra lesz hozzá szükséged!
Tovább olvasom



