Kérhetem a hitelkiváltást, ha már KHR listás vagyok?

Személyi kölcsön alapon megoldható, de csak a Cofidisnél és a Provident Banknál; az előbbi csak passzív, az utóbbi aktív KHR-es ügyfeleknek is folyósít.

További kérdés kategóriák

Ajánlott hitelek

CIB Előrelépő Személyi Kölcsön

THM

10,17% - 24,72%

Futamidő

12 - 96 hó

Hitelösszeg

300.000 - 15.000.000 Ft

Hirdetés

Fapados Kölcsön

THM

16,06% - 27,70%

Futamidő

36 - 84 hó

Hitelösszeg

1.000.000 Ft - 10.000.000 Ft

Hirdetés

Fix Kamat személyi kölcsön

THM

10,05% - 21,03%

Futamidő

36 - 96 hó

Hitelösszeg

300.000 Ft - 15.000.000 Ft

Hirdetés

További blogbejegyzések

Így utazunk mi: a last minute előnyei és hátrányai

Így utazunk mi: a last minute előnyei és hátrányai

2025.07.10.

A last minute utazások világa sokak számára csábító lehetőségeket kínál: alacsonyabb árak, váratlan kalandok, izgalmas helyszínek. Mégis, miközben egyesek lelkesednek az utolsó pillanatban lefoglalt nyaralásokért, másokat inkább elrettent a szervezetlenség látszata vagy a bizonytalanság érzése.

Tovább olvasom
Jobban takarékoskodunk nyugdíjas éveinkre

Jobban takarékoskodunk nyugdíjas éveinkre

2024.09.25.

Ahogy közeledünk a nyugdíjkorhatár felé, egyre fontosabbá válik a pénzügyi biztonság megteremtése. Az emberek többsége szeretne kényelmes, stressz mentes életet élni nyugdíjas éveiben, és ennek egyik kulcsa a tudatos pénzügyi tervezés és takarékoskodás. De mit is jelent valójában az, hogy „tudatosan” spórolunk a nyugdíjas évekre, és miért olyan lényeges ez a folyamat már fiatalabb korban is? Szakértőnk cikke.

Tovább olvasom
Hány évesen kössünk életbiztosítást?

Hány évesen kössünk életbiztosítást?

2021.03.29.

Hogy mikor kötsz életbiztosítást, csak rajtad áll; hogy mikor érdemes, az már egész más lapra tartozik!

Tovább olvasom
Fertőzésveszélyt csökkentenéd? Intézd otthonról banki ügyeidet!

Fertőzésveszélyt csökkentenéd? Intézd otthonról banki ügyeidet!

2020.04.04.

A koronavírus fertőzés ijesztő terjedése és a mindennapi életre való komoly hatása természetesen a pénzügyi szektorban is érezhető. Érdemes áttekinteni, hogy ebben az új helyzetben hogyan intézzük banki ügyeinket, hogy a fertőzésveszélyt csökkentsük.

Tovább olvasom

További hírek a hirnavigator.hu támogatásával