További blogbejegyzések
Drágultak a szabad felhasználású jelzáloghitelek!
2020.09.22.Drágultak a szabad felhasználású jelzáloghitelek az év eleje óta, ám ezt főleg azok az igénylők fogják tapasztalni, akiknek viszonylag magas a jövedelmük. Jelenleg a személyi kölcsönök kedvező kamatai miatt ez a szegmens amúgy sem túlságosan népszerű, ám persze vannak kivételek.
Tovább olvasomAlbérlet, vagy ingatlanvásárlás – mi éri meg jobban?
2020.09.28.Albérlet, vagy ingatlanvásárlás? Nem is olyan könnyű megválaszolni ezt a kérdést, mint elsőre gondoltuk volna, hiszen mi alapvetően a vásárlás mellé tennénk le a voksunkat, ám ez nem csak a szándéktól, de a lehetőségektől is nagyban függ.
Tovább olvasomNézzük, mi várható az ingatlanpiacon 2023-ban!
2023.02.15.Az ingatlanpiac 2023-ban sem áll le, a kérdés valójában inkább az, hogy merre indul – az alábbi cikkben erre keressük a választ.
Tovább olvasom2021-től elérhető lakástámogatások részletesen!
2021.01.04.Az utóbbi hónapokban egymás után érkeztek a bejelentések az ingatlanvásárlással és építkezéssel kapcsolatos állami támogatásokkal kapcsolatban. Most egy csokorba szedtük az elérhető lakástámogatásokat.
Tovább olvasom



