További blogbejegyzések
A községekben emelkedtek leginkább a lakásárak
2025.02.05.A Magyar Nemzeti Bank friss kiadványa szerint 2024 harmadik negyedévében folytatódott a lakásárak növekedése Magyarországon. A legnagyobb mértékű drágulást a községekben regisztrálták. Az MNB friss lakásárindexének adatai szerint az éves lakásár-dinamika minden településtípus esetében gyorsult.
Tovább olvasomLakásbiztosítási kampány: Fokozódó érdeklődés és közelgő határidők
2025.03.18.Az idei lakásbiztosítási kampány során a biztosítási alkuszok jelentős érdeklődésre számítanak, akár 760 ezer szerződést is érinthet a folyamat. A következő két hétben várható a legnagyobb roham, ezért fontos, hogy a lakástulajdonosok tisztában legyenek a határidőkkel és a megfelelő biztosítás kiválasztásának szempontjaival.
Tovább olvasomIsmerd meg, hogyan működik a Babakötvény!
2023.09.12.A Babakötvényről mindenki hallott már, de részleteiben kevesen ismerik. Ez a befektetési lehetőség pedig számtalan előnnyel rendelkezik. Ha valaki szeretne befektetni azért, hogy a gyermeke jövőjét biztosítsa, ez a megoldás kiemelkedően jó lehet. Utánajártunk, hogy miért jó befektetés a Babakötvény.
Tovább olvasomLegkedvezőbb hitelajánlatokat kínáljuk
2019.06.18.A legkedvezőbb hitelajánlatokat keresed? Nyilván, hiszen ha nem így lenne, nem lennél itt. Mindenki így gondolkodik, legalábbis nagyon reméljük, hiszen ez tartja fent a piaci versenyt. Aminek következménye az egyre kedvezőbb hitelkonstrukciók megjelenése, amiből nem csak a bank, de az ügyfelek is profitálhatnak.
Tovább olvasom



